Nadaljevanje lige prvakinj: Krimovke proti Györu

Kategorija: Rokomet Thu, 26 Jan 2017 13:46:00 +0100 Ljubljana - Rokometašice Krima bodo po odličnem jesenskem delu sezone lige prvakinj v soboto (16.30) drugi del začele na gostovanju pri evropskih podprvakinjah, igralkah madžarskega Györa. Potem ko so Ljubljančanke nekoliko presenetljivo zasedle prvo mesto v skupini, bodo zdaj v skupini 2 na tekmah z Györom, Midtjllandom in Bukarešto lovile četrtfinale. Pred nadaljevanjem posebej optimistične niso, razpoloženje so jim pokvarile številne poškodbe, ki so jih doletele med odmorom zaradi evropskega prvenstva, a zaloga točk je vseeno dovolj velika - Ljubljančanke so v drugi del prenesle šest točk (iz njihove skupine Larvik štiri, Esbjerg pa dve), tako da verjamejo, da lahko s kakšnim presenečenjem pridejo do četrtega mesta v skupini in uvrstitve med najboljši osem reprezentanc. »Ponosen sem, da smo se uvrstili med najboljših 12 ekip v ligi, da smo na tribune vrnili ...

Kategorija: Rokomet Thu, 26 Jan 2017 13:46:00 +0100 Ljubljana – Rokometašice Krima bodo po odličnem jesenskem delu sezone lige prvakinj v soboto (16.30) drugi del začele na gostovanju pri evropskih podprvakinjah, igralkah madžarskega Györa. Potem ko so Ljubljančanke nekoliko presenetljivo zasedle prvo mesto v skupini, bodo zdaj v skupini 2 na tekmah z Györom, Midtjllandom in Bukarešto lovile četrtfinale. Pred nadaljevanjem posebej optimistične niso, razpoloženje so jim pokvarile številne poškodbe, ki so jih doletele med odmorom zaradi evropskega prvenstva, a zaloga točk je vseeno dovolj velika – Ljubljančanke so v drugi del prenesle šest točk (iz njihove skupine Larvik štiri, Esbjerg pa dve), tako da verjamejo, da lahko s kakšnim presenečenjem pridejo do četrtega mesta v skupini in uvrstitve med najboljši osem reprezentanc. »Ponosen sem, da smo se uvrstili med najboljših 12 ekip v ligi, da smo na tribune vrnili …