Naslov svetovnega prvaka v eliti je vse bolj navzoč v mislih

Kategorija: Avtomoto Mon, 08 Aug 2016 09:00:00 +0200 Frauenfeld – Najboljši motokrosisti na svetu, vključno z vodilnim v skupnem seštevku SP v elitnem razredu MXGP Timom Gajserjem, se po dirki v Švici, kjer je slovenski zvezdnik osvojil 2. mesto, odpravljajo na tritedenski premor. Čas bodo izkoristili za priprave na finiš prvenstva. Kot kaže, bo konec meseca jasno, ali bo Gajser v premierni sezoni med elito osvojil naslov.Gajser si je na dirkališču Frauenfeld-Gachnang, ki je bilo do konca tedna zanj neznanka, zagotovil štirinajste stopničke na petnajstih letošnjih tekmah. Pred glavnim zasledovalcem, izkušenim italijanskim asom Antonijem Cairolijem, ki je včeraj zmagal, ima v seštevku SP tri dirke pred koncem 99 točk prednosti. Da bi v ZDA, kjer bosta zadnji dve letošnji preizkušnji, iz Evrope odpotoval z zagotovljenim naslovom, na naslednji dirki, ki jo bo zadnjo nedeljo v mesecu gostila Nizozemska, ...

Kategorija: Avtomoto Mon, 08 Aug 2016 09:00:00 +0200 Frauenfeld – Najboljši motokrosisti na svetu, vključno z vodilnim v skupnem seštevku SP v elitnem razredu MXGP Timom Gajserjem, se po dirki v Švici, kjer je slovenski zvezdnik osvojil 2. mesto, odpravljajo na tritedenski premor. Čas bodo izkoristili za priprave na finiš prvenstva. Kot kaže, bo konec meseca jasno, ali bo Gajser v premierni sezoni med elito osvojil naslov.Gajser si je na dirkališču Frauenfeld-Gachnang, ki je bilo do konca tedna zanj neznanka, zagotovil štirinajste stopničke na petnajstih letošnjih tekmah. Pred glavnim zasledovalcem, izkušenim italijanskim asom Antonijem Cairolijem, ki je včeraj zmagal, ima v seštevku SP tri dirke pred koncem 99 točk prednosti. Da bi v ZDA, kjer bosta zadnji dve letošnji preizkušnji, iz Evrope odpotoval z zagotovljenim naslovom, na naslednji dirki, ki jo bo zadnjo nedeljo v mesecu gostila Nizozemska, …