NBA: Brooklyn se je poigral z Dragićevim Miamijem (VIDEO)

Kategorija: Košarka Sat, 30 Dec 2017 08:34:00 +0100 New York - Košarkarji Brooklyna so v severnoameriški ligi NBA ponoči gostovali na Floridi in v Miamiju ugnali Gorana Dragića in soigralce kar s 111:87. Slovenski reprezentant je na tekmi dosegel 11 točk, pet podaj, štiri skoke ter tekmecem ukradel dve žogi. Pri Miamiju je bil z 19 koši najbolj razpoložen Josh Richardson, dve manj je dosegel Hassan Whiteside. Pri Brooklynu pa je kar sedem košarkarjev vpisalo dvomestno število košev, z 21 točkami pa je bil najbolj učinkovit Joe Harris. Končni izid ne kaže realne slike. Zmaga Brooklyna bi bila lahko še precej izdatnejša, saj so gostje po treh četrtinah vodili že s 95:60, v zadnjem delu pa je Miami poraz vsaj ublažil. Še več, gostitelji so na tekmi sicer povedli z 18:8, njihov največji zaostanek pa je bil -38. Vsekakor bodo morali ...

Kategorija: Košarka Sat, 30 Dec 2017 08:34:00 +0100 New York – Košarkarji Brooklyna so v severnoameriški ligi NBA ponoči gostovali na Floridi in v Miamiju ugnali Gorana Dragića in soigralce kar s 111:87. Slovenski reprezentant je na tekmi dosegel 11 točk, pet podaj, štiri skoke ter tekmecem ukradel dve žogi. Pri Miamiju je bil z 19 koši najbolj razpoložen Josh Richardson, dve manj je dosegel Hassan Whiteside. Pri Brooklynu pa je kar sedem košarkarjev vpisalo dvomestno število košev, z 21 točkami pa je bil najbolj učinkovit Joe Harris. Končni izid ne kaže realne slike. Zmaga Brooklyna bi bila lahko še precej izdatnejša, saj so gostje po treh četrtinah vodili že s 95:60, v zadnjem delu pa je Miami poraz vsaj ublažil. Še več, gostitelji so na tekmi sicer povedli z 18:8, njihov največji zaostanek pa je bil -38. Vsekakor bodo morali …