NBA: Detroit brez Udrihove pomoči ostaja nad gladino (VIDEO)

Kategorija: Košarka Fri, 24 Feb 2017 06:17:00 +0100 Detroit - Košarkarji Detroita so vpisali pomembno zmago v boju za osmo mesto na razpredelnici vzhodne konference lige NBA oziroma za napredovanje v izločilne boje, s katero imajo zdaj pred prvima zasledovalcema, Milwaukeejem in Miamijem Gorana Dragića, ki pa imata tri oziroma eno tekmo manj, tri zmage naskoka. Sinoči so pred 14.913 gledalci v dvorani The Palace Of Auburn Hills po podaljšku s 114:108 odpravili Charlotte, ki so mu zadali že peti zaporedni poraz in dvanajstega v zadnjih trinajstih obračunih, sami pa so bili v zadnjih štirih poskusih uspešni trikrat. Šlo je na nož, še ob koncu tretje četrtine pa ni nihče v dvorani upal staviti na zmago Detroita, saj je bil tekmec kar 15 točk spredaj. Toda z delnim izidom 10:0 se je gostiteljem vendarle posrečilo izsiliti podaljšek, za katerega ...

Kategorija: Košarka Fri, 24 Feb 2017 06:17:00 +0100 Detroit – Košarkarji Detroita so vpisali pomembno zmago v boju za osmo mesto na razpredelnici vzhodne konference lige NBA oziroma za napredovanje v izločilne boje, s katero imajo zdaj pred prvima zasledovalcema, Milwaukeejem in Miamijem Gorana Dragića, ki pa imata tri oziroma eno tekmo manj, tri zmage naskoka. Sinoči so pred 14.913 gledalci v dvorani The Palace Of Auburn Hills po podaljšku s 114:108 odpravili Charlotte, ki so mu zadali že peti zaporedni poraz in dvanajstega v zadnjih trinajstih obračunih, sami pa so bili v zadnjih štirih poskusih uspešni trikrat. Šlo je na nož, še ob koncu tretje četrtine pa ni nihče v dvorani upal staviti na zmago Detroita, saj je bil tekmec kar 15 točk spredaj. Toda z delnim izidom 10:0 se je gostiteljem vendarle posrečilo izsiliti podaljšek, za katerega …