NBA: Dragić razpoložen v zadnjih trenutkih ob zmagi Miamija (VIDEO)

Kategorija: Košarka Sun, 31 Dec 2017 08:18:00 +0100 Orlando - Slovenski košarkarski zvezdnik Goran Dragić se je v noči na nedeljo izkazal v severnoameriški ligi NBA. S svojim Miami Heatom je zmagal v gosteh pri Orlando Magicu s 117:111, k uspehu pa je v 38 minutah prispeval 25 točk, osem podaj, štiri skoke in dve ukradeni žogi. Še posebno je blestel v zadnjih minutah, saj je dosegel odločilne točke za Miamijev preobrat. V ekipi Miamija je bil z 31 točkami sicer najboljši strelec Tyler Johnson, pri gostiteljih pa je z 39 točkami izstopal Aaron Gordon. Prav Dragić in Johnson sta bila tista, ki sta v drugem polčasu povlekla Miamijev voz. Ta je zaostajal že za 18 točk. Johnson je v tretji četrtini dosegel 22 točk, Dragić pa v zadnji 14. "V drugem polčasu smo popolnoma spremenili našo igro. Izboljšali ...

Kategorija: Košarka Sun, 31 Dec 2017 08:18:00 +0100 Orlando – Slovenski košarkarski zvezdnik Goran Dragić se je v noči na nedeljo izkazal v severnoameriški ligi NBA. S svojim Miami Heatom je zmagal v gosteh pri Orlando Magicu s 117:111, k uspehu pa je v 38 minutah prispeval 25 točk, osem podaj, štiri skoke in dve ukradeni žogi. Še posebno je blestel v zadnjih minutah, saj je dosegel odločilne točke za Miamijev preobrat. V ekipi Miamija je bil z 31 točkami sicer najboljši strelec Tyler Johnson, pri gostiteljih pa je z 39 točkami izstopal Aaron Gordon. Prav Dragić in Johnson sta bila tista, ki sta v drugem polčasu povlekla Miamijev voz. Ta je zaostajal že za 18 točk. Johnson je v tretji četrtini dosegel 22 točk, Dragić pa v zadnji 14. “V drugem polčasu smo popolnoma spremenili našo igro. Izboljšali …