NBA: Dragićev Miami doma klonil proti Bostonu (VIDEO)

Kategorija: Košarka Sun, 29 Oct 2017 07:59:00 +0100 Miami - Košarkarji Miami Heat so v severnoameriški ligi NBA v domači dvorani gostili Boston Celtics, ki so na krilih Kyrieja Irvinga zmagali s 96:90. Irving je devet od svojih skupaj 24 točk dosegel v zadnjih dobrih dveh minutah tekme in pomagal Bostonu do četrte zaporedne zmage. Slovenski košarkar Goran Dragić je bil z 22 točkami prvi strelec vročice. Vročica je sicer še četrto tekmo zapored igrala brez enega ključnih članov moštva Hassana Whitesida, ki ima poškodovano koleno, in za zdaj še ni znano, kdaj se bo vrnil na parket. Miami bo tudi naslednjo tekmo igral pred domačimi navijači, saj v ponedeljek v goste na Florido prihajajo Minnesota Timberwolves.

Kategorija: Košarka Sun, 29 Oct 2017 07:59:00 +0100 Miami – Košarkarji Miami Heat so v severnoameriški ligi NBA v domači dvorani gostili Boston Celtics, ki so na krilih Kyrieja Irvinga zmagali s 96:90. Irving je devet od svojih skupaj 24 točk dosegel v zadnjih dobrih dveh minutah tekme in pomagal Bostonu do četrte zaporedne zmage. Slovenski košarkar Goran Dragić je bil z 22 točkami prvi strelec vročice. Vročica je sicer še četrto tekmo zapored igrala brez enega ključnih članov moštva Hassana Whitesida, ki ima poškodovano koleno, in za zdaj še ni znano, kdaj se bo vrnil na parket. Miami bo tudi naslednjo tekmo igral pred domačimi navijači, saj v ponedeljek v goste na Florido prihajajo Minnesota Timberwolves.