NBA: Dragićev Miami po tretji zaporedni zmagi na pragu končnice (VIDEO)

Kategorija: Košarka Thu, 09 Mar 2017 06:09:00 +0100 Miami - Košarkarji Miamija se še naprej od blizu spogledujejo s končnico lige NBA. S sinočnjo zmago s 108:101 nad Charlottom pred kar 19.600 gledalci v domači dvorani American Airlines Arena so se namreč na devetem mestiu razpredelnice vzhodne konference izenačili z osmouvrščenim Detroitom Bena Udriha, ki je na gostovanju z 98:115 priznal premoč Indiani, pri čemer Šempetrčan ni igral, enako kot tudi ne Saša Vujačič ob porazu Kratkohlačnikov iz New Yorka v Milwaukeeju (93:104). Miami se je sinoči dokopal do tretje zaporedne zmage oziroma sedme v zadnjih devetih obračunih, pa čeravno ni najbolje začel. Tekmeci so vodili do začetka druge četrtine, ko se je Vročici posrečil delni izid 13:0, s katerim je za nekaj časa tehtnico nagnila na svojo stran, ob polčasu je bil izid poravnan (54:54). V tretjem delu ...

Kategorija: Košarka Thu, 09 Mar 2017 06:09:00 +0100 Miami – Košarkarji Miamija se še naprej od blizu spogledujejo s končnico lige NBA. S sinočnjo zmago s 108:101 nad Charlottom pred kar 19.600 gledalci v domači dvorani American Airlines Arena so se namreč na devetem mestiu razpredelnice vzhodne konference izenačili z osmouvrščenim Detroitom Bena Udriha, ki je na gostovanju z 98:115 priznal premoč Indiani, pri čemer Šempetrčan ni igral, enako kot tudi ne Saša Vujačič ob porazu Kratkohlačnikov iz New Yorka v Milwaukeeju (93:104). Miami se je sinoči dokopal do tretje zaporedne zmage oziroma sedme v zadnjih devetih obračunih, pa čeravno ni najbolje začel. Tekmeci so vodili do začetka druge četrtine, ko se je Vročici posrečil delni izid 13:0, s katerim je za nekaj časa tehtnico nagnila na svojo stran, ob polčasu je bil izid poravnan (54:54). V tretjem delu …