NBA: le 9 točk Konjenikov v zadnji četrtini (VIDEO)

Kategorija: Košarka Wed, 07 Feb 2018 06:28:00 +0100 Orlando - Košarkarji Clevelanda, finalisti minule sezone lige NBA, nikakor ne ujamejo prave konstantnosti. Sinoči so pokleknili že tretjič v zadnjih štirih dvobojih, na gostovanju pred 18.846 gledalci v dvorani Amway Center so morali namreč premoč priznati predzadnjemu kolektivu vzhodne konference Orlandu, ki je bil prepričljivo boljši s 116:98. Vendar pa ni sprva prav nič dišalo po takšnem razpletu. Konjeniki so namreč v uvodni četrtini dosegli zelo zavidljivih 43 točk in se že dokopali tudi do udobne prednosti +15, ki so jo pred odhodom na glavni odmor še oplemenitili (61:40). Očitno pa jih je zelo visoko vodstvo uspavalo do te mere, da so v nadaljevanju tekmecu dovolili popoln preobrat. Gostitelji so sredi tretjega dela z delnim izidom 19:2 sploh prvič v obračunu prevzeli vodstvo, v zadnji četrtini pa - po izenačenju na ...

Kategorija: Košarka Wed, 07 Feb 2018 06:28:00 +0100 Orlando – Košarkarji Clevelanda, finalisti minule sezone lige NBA, nikakor ne ujamejo prave konstantnosti. Sinoči so pokleknili že tretjič v zadnjih štirih dvobojih, na gostovanju pred 18.846 gledalci v dvorani Amway Center so morali namreč premoč priznati predzadnjemu kolektivu vzhodne konference Orlandu, ki je bil prepričljivo boljši s 116:98. Vendar pa ni sprva prav nič dišalo po takšnem razpletu. Konjeniki so namreč v uvodni četrtini dosegli zelo zavidljivih 43 točk in se že dokopali tudi do udobne prednosti +15, ki so jo pred odhodom na glavni odmor še oplemenitili (61:40). Očitno pa jih je zelo visoko vodstvo uspavalo do te mere, da so v nadaljevanju tekmecu dovolili popoln preobrat. Gostitelji so sredi tretjega dela z delnim izidom 19:2 sploh prvič v obračunu prevzeli vodstvo, v zadnji četrtini pa – po izenačenju na …