NBA: Miamiju ni pomagal niti razpoloženi Dragić (VIDEO)

Kategorija: Košarka Tue, 28 Feb 2017 07:40:00 +0100 Dallas - Košarkarji Miamija so s porazom proti Dallasu v noči na torek zapravili veliko priložnost, da ohranijo stik z Detroitom in možnosti za končnico. Dallas je namreč približno enako uspešno moštvo kot Miami, za nameček so tudi Kozličke v zadnjem času pestile težave pri metu iz igre.  Tokrat je Vročica večino tekme igrala dobro, Goran Dragić je soigralce vodil s 24 točkami, šestimi podajami in petimi skoki, a je imel premalo pomoči za zmago. Miami je sicer še v zadnji četrtini vodil, nato pa je Dallas tekmo v svojo korist odločil s serijo 12-0.  Igrala je tudi ekipa Saše Vujačića New York Knicks in doma izgubila proti Toronto Raptors z 91:92. Vujačić se v treh minutah igre ni vpisal med strelce, pri Torontu pa je s 37 točkami blestel DeMar DeRozan. LIGA ...

Kategorija: Košarka Tue, 28 Feb 2017 07:40:00 +0100 Dallas – Košarkarji Miamija so s porazom proti Dallasu v noči na torek zapravili veliko priložnost, da ohranijo stik z Detroitom in možnosti za končnico. Dallas je namreč približno enako uspešno moštvo kot Miami, za nameček so tudi Kozličke v zadnjem času pestile težave pri metu iz igre.  Tokrat je Vročica večino tekme igrala dobro, Goran Dragić je soigralce vodil s 24 točkami, šestimi podajami in petimi skoki, a je imel premalo pomoči za zmago. Miami je sicer še v zadnji četrtini vodil, nato pa je Dallas tekmo v svojo korist odločil s serijo 12-0.  Igrala je tudi ekipa Saše Vujačića New York Knicks in doma izgubila proti Toronto Raptors z 91:92. Vujačić se v treh minutah igre ni vpisal med strelce, pri Torontu pa je s 37 točkami blestel DeMar DeRozan. LIGA …