NBA: New York na Floridi vrnil Miamiju milo za drago

Kategorija: Košarka Sat, 01 Apr 2017 08:04:00 +0200 Miami - Košarkarji Miamija, ki se še borijo za nastop v končnici severnoameriške lige NBA, so v domači dvorani s 94:98 klonili proti New York Knicks. Goran Dragić je bil z 22 točkami prvi strelec gostiteljev, ki so kljub porazu zadržali sedmo mesto na vzhodu, saj sta izgubila tudi Indiana in Detroit. Tako Miami na sedmem kot Indiana na osmem mestu vzhodne konference imata po porazih le še pol tekme prednosti pred devetouvrščenim Chicagom. Košarkarji Miamija so v zadnji četrtini kar petkrat izenačili izid, a so imeli gosti iz New Yorka vsakič pripravljen odgovor. Zadnjo priložnost za izenačenje so imeli v zadnjih sekundah tekme, a je Dragić zgrešil met, Hassan Whiteside pa je naredil prekršek v napadu, ko je želel odbito žogo spraviti v koš. Whiteside je sicer dosegel 17 točk ...

Kategorija: Košarka Sat, 01 Apr 2017 08:04:00 +0200 Miami – Košarkarji Miamija, ki se še borijo za nastop v končnici severnoameriške lige NBA, so v domači dvorani s 94:98 klonili proti New York Knicks. Goran Dragić je bil z 22 točkami prvi strelec gostiteljev, ki so kljub porazu zadržali sedmo mesto na vzhodu, saj sta izgubila tudi Indiana in Detroit. Tako Miami na sedmem kot Indiana na osmem mestu vzhodne konference imata po porazih le še pol tekme prednosti pred devetouvrščenim Chicagom. Košarkarji Miamija so v zadnji četrtini kar petkrat izenačili izid, a so imeli gosti iz New Yorka vsakič pripravljen odgovor. Zadnjo priložnost za izenačenje so imeli v zadnjih sekundah tekme, a je Dragić zgrešil met, Hassan Whiteside pa je naredil prekršek v napadu, ko je želel odbito žogo spraviti v koš. Whiteside je sicer dosegel 17 točk …