NBA: vrhunski Dragićev večer, toda … (VIDEO)

Kategorija: Košarka Wed, 04 Jan 2017 07:17:00 +0100 Phoenix - Potem ko v prejšnjem dvoboju z Detroitom Bena Udriha ni igral, je slovenski košarkarski as Goran Dragić sinoči spet dočakal priložnost v ligi NBA in jo odlično izkoristil. Na gostovanju pri nekdanjem delodajalcu Phoenixu je namreč na parketu prebil več kot 37 minut in pol oziroma največ med vsemi, bil pa je tudi učinkovit, saj mu je le malo zmanjkalo do dvojnega dvojčka. Prispeval je 24 točk (prosti meti 5:6, za dve 8:16, trojke 1:2) in dodal devet asistenc, tri obrambne skoke in dve ukradeni žogi, privoščil pa si je tudi pet napak. Bil je prvi strelec svojega moštva, ki pa mu Ljubljančanov učinek ni pomagal, da bi končno prekinil črn niz porazov, trenutno najdaljši med vsemi ligaši. Miami namreč ni zmagal na zadnjih šestih tekmah, uspešen je bil ...

Kategorija: Košarka Wed, 04 Jan 2017 07:17:00 +0100 Phoenix – Potem ko v prejšnjem dvoboju z Detroitom Bena Udriha ni igral, je slovenski košarkarski as Goran Dragić sinoči spet dočakal priložnost v ligi NBA in jo odlično izkoristil. Na gostovanju pri nekdanjem delodajalcu Phoenixu je namreč na parketu prebil več kot 37 minut in pol oziroma največ med vsemi, bil pa je tudi učinkovit, saj mu je le malo zmanjkalo do dvojnega dvojčka. Prispeval je 24 točk (prosti meti 5:6, za dve 8:16, trojke 1:2) in dodal devet asistenc, tri obrambne skoke in dve ukradeni žogi, privoščil pa si je tudi pet napak. Bil je prvi strelec svojega moštva, ki pa mu Ljubljančanov učinek ni pomagal, da bi končno prekinil črn niz porazov, trenutno najdaljši med vsemi ligaši. Miami namreč ni zmagal na zadnjih šestih tekmah, uspešen je bil …