Nekdanja zmaja potopila Olimpijo

Kategorija: Hokej Fri, 20 Jan 2017 22:10:00 +0100 Beljak - Hokejisti Olimpije so drugi del razširjenega avstrijskega prvenstva (EBEL) začeli v slogu večjega dela dosedanje sezone: s porazom. Sprva so morali na gostovanje v Beljak k neugodnemu VSV, ki je bil prepričljivo boljši z 8:2, Ljubljančani so hud poraz vsaj rahlo omilili z dvema doseženima zadetkoma v zadnji tretjini. Prvi junak dvoboja je bil slovenski reprezentant v domačih vrstah Jan Urbas, ki bo v četrtek dopolnil 28 let. Napadalec, ki se je pred sezono v Avstrijo vrnil iz švedskega Västeråsa, v mladih letih pa je nosil tudi ljubljanski dres, je prispeval kar štiri gole - v prvi in drugi tretjini po dva. Tudi drugi nekdanji zmaj, Miha Verlič, je obogatil osebno statistiko z enim zadetkom in dvema asistencama (Urbasu). Da je bila domača zmaga zaslužena, pritrjuje tudi razmerje sproženih strelov ...

Kategorija: Hokej Fri, 20 Jan 2017 22:10:00 +0100 Beljak – Hokejisti Olimpije so drugi del razširjenega avstrijskega prvenstva (EBEL) začeli v slogu večjega dela dosedanje sezone: s porazom. Sprva so morali na gostovanje v Beljak k neugodnemu VSV, ki je bil prepričljivo boljši z 8:2, Ljubljančani so hud poraz vsaj rahlo omilili z dvema doseženima zadetkoma v zadnji tretjini. Prvi junak dvoboja je bil slovenski reprezentant v domačih vrstah Jan Urbas, ki bo v četrtek dopolnil 28 let. Napadalec, ki se je pred sezono v Avstrijo vrnil iz švedskega Västeråsa, v mladih letih pa je nosil tudi ljubljanski dres, je prispeval kar štiri gole – v prvi in drugi tretjini po dva. Tudi drugi nekdanji zmaj, Miha Verlič, je obogatil osebno statistiko z enim zadetkom in dvema asistencama (Urbasu). Da je bila domača zmaga zaslužena, pritrjuje tudi razmerje sproženih strelov …