NHL: Edmonton končal serijo zmag

Kategorija: Hokej Sat, 21 Jan 2017 07:59:00 +0100 New York - Hokejisti Edmontona, v zgodovini petkratni zmagovalci Stanleyjevega pokala, so ponoči prekinili serijo štiri zaporednih zmag. Kanadčani so v domači dvorani po izvajanju kazenskih strelov izgubili proti Nashville Predators z 2:3, kljub porazu pa je Edmonton na tretjem mestu pacifiške skupine, Nashville je bil blizu zmagi že v rednem delu, a je Milan Lucic Edmontonu v 56. minuti priigral podaljšek in točko. Pri izvajanju kazenskih strelov so bili nato vnovič boljši gostje, za katere sta zadela Ryan Ellis in James Neal, svoja strela za Edmonton pa sta zgrešila Mark Letestu in Patrick Maroon. Podaljšek so videli tudi gledalci v Buffalu, kjer je gostiteljem zmago s 3:2 nad Detroitom v peti minuti dodatnega dela igre zagotovil Kyle Okposo. Blizu podaljšku so bili navijači tudi v Bostonu, kjer pa se je tesne ...

Kategorija: Hokej Sat, 21 Jan 2017 07:59:00 +0100 New York – Hokejisti Edmontona, v zgodovini petkratni zmagovalci Stanleyjevega pokala, so ponoči prekinili serijo štiri zaporednih zmag. Kanadčani so v domači dvorani po izvajanju kazenskih strelov izgubili proti Nashville Predators z 2:3, kljub porazu pa je Edmonton na tretjem mestu pacifiške skupine, Nashville je bil blizu zmagi že v rednem delu, a je Milan Lucic Edmontonu v 56. minuti priigral podaljšek in točko. Pri izvajanju kazenskih strelov so bili nato vnovič boljši gostje, za katere sta zadela Ryan Ellis in James Neal, svoja strela za Edmonton pa sta zgrešila Mark Letestu in Patrick Maroon. Podaljšek so videli tudi gledalci v Buffalu, kjer je gostiteljem zmago s 3:2 nad Detroitom v peti minuti dodatnega dela igre zagotovil Kyle Okposo. Blizu podaljšku so bili navijači tudi v Bostonu, kjer pa se je tesne …