NHL: Kopitar k pomembni zmagi spet prispeval podajo (VIDEO)

Kategorija: Hokej Fri, 17 Mar 2017 06:29:00 +0100 Los Angeles - Slovenski hokejski as Anže Kopitar se je v zadnjem obdobju v ligi NHL vendarle razigral. Kapetan moštva Los Angeles Kings je namreč v zadnjih desetih dvobojih prispeval deset točk za tri gole in sedem podaj, tudi sinoči je vknjižil asistenco pri prvem zadetku Kraljev za zmago pred domačimi navijači z 2:0 nad Buffalom. S tem so gostitelji ostali v igri za izločilne boje, še naprej namreč zasedajo deveto mesto zahodne konference, a imajo še vedno štiri točke zaostanka za osmim St. Louisom, ki je bil sinoči ravno tako uspešen (proti San Joseju). V prvi tretjini so domači dobesedno nadigrali zasedbo Buffala, čemur pritrjuje tudi razmerje sproženih strelov (kar 15:2), a se je zelo izkazal švedski vratar Robin Lehner in mrežo ohranil nedotaknjeno. Tudi v drugem delu, ki je ...

Kategorija: Hokej Fri, 17 Mar 2017 06:29:00 +0100 Los Angeles – Slovenski hokejski as Anže Kopitar se je v zadnjem obdobju v ligi NHL vendarle razigral. Kapetan moštva Los Angeles Kings je namreč v zadnjih desetih dvobojih prispeval deset točk za tri gole in sedem podaj, tudi sinoči je vknjižil asistenco pri prvem zadetku Kraljev za zmago pred domačimi navijači z 2:0 nad Buffalom. S tem so gostitelji ostali v igri za izločilne boje, še naprej namreč zasedajo deveto mesto zahodne konference, a imajo še vedno štiri točke zaostanka za osmim St. Louisom, ki je bil sinoči ravno tako uspešen (proti San Joseju). V prvi tretjini so domači dobesedno nadigrali zasedbo Buffala, čemur pritrjuje tudi razmerje sproženih strelov (kar 15:2), a se je zelo izkazal švedski vratar Robin Lehner in mrežo ohranil nedotaknjeno. Tudi v drugem delu, ki je …