NHL: Kopitar s Kralji ohranja teoretične možnosti (VIDEO)

Kategorija: Hokej Sat, 01 Apr 2017 08:29:00 +0200 Vancouver - Gostovanja v Kanadi Los Angelesu v letošnjem koledarskem letu ležijo. Tokrat so bili z 2:0 boljši od Vancouvra, osrednja figura zmage je bil vratar Jonathan Quick, ki je ustavil kar 36 strelov. Quick je bil že v preteklih sezonah eden najboljših igralcev Kraljev, letos pa je bil ogromno poškodovan, kar se je poznalo tudi pri formi Los Angelesa. Jarome Iginla je dosegel že 625. gol v ligi NHL, zadel je tudi Tyler Toffoli. Anže Kopitar je na ledu prebil dobrih 21 minut in v tem času enkrat streljal na vrata Vancouvra, v drugih kategorijah pa je njegova statistika ostala prazna. Los Angeles ima pet tekem pred koncem rednega dela osem točk zaostanka za osmim Nashvillom in je teoretično še v igri za končnico.  IZIDI Vancouver Canucks - Los Angeles Kings ...

Kategorija: Hokej Sat, 01 Apr 2017 08:29:00 +0200 Vancouver – Gostovanja v Kanadi Los Angelesu v letošnjem koledarskem letu ležijo. Tokrat so bili z 2:0 boljši od Vancouvra, osrednja figura zmage je bil vratar Jonathan Quick, ki je ustavil kar 36 strelov. Quick je bil že v preteklih sezonah eden najboljših igralcev Kraljev, letos pa je bil ogromno poškodovan, kar se je poznalo tudi pri formi Los Angelesa. Jarome Iginla je dosegel že 625. gol v ligi NHL, zadel je tudi Tyler Toffoli. Anže Kopitar je na ledu prebil dobrih 21 minut in v tem času enkrat streljal na vrata Vancouvra, v drugih kategorijah pa je njegova statistika ostala prazna. Los Angeles ima pet tekem pred koncem rednega dela osem točk zaostanka za osmim Nashvillom in je teoretično še v igri za končnico.  IZIDI Vancouver Canucks – Los Angeles Kings …