NHL: Kopitar spet zadel in podal, Kralji prvič izgubili (VIDEO)

Kategorija: Hokej Thu, 12 Oct 2017 08:41:00 +0200 Los Angeles - Po dveh zmagah na začetku nove sezone lige NHL so morali hokejisti moštva Los Angeles Kings sinoči prvič na kolena, pred domačim avditorijem v dvorani Staples Center, v kateri se je zbralo 18.230 gledalcev, so premoč priznali Calgaryju, ki je bil po podaljšku boljši s 4:3. Gostje so vpisali že tretjo zmago zapored, medtem ko Kralje nov izziv čaka v noči na nedeljo, ko bodo v drugem od štirih zaporednih domačih obračunov gostili zasedbo Buffala, ki v tej sezoni še lovi krstno zmago. Ponovno se je izkazal slovenski as, 30-letni Hrušičan Anže Kopitar. Kapetan Kraljev je že v prejšnjem dvoboju z Morskimi psi iz San Joseja (4:1) prispeval dva gola in eno podajo, tokrat pa je bil podobno razigran, saj je najprej v 36. minuti poskrbel za znižanje ...

Kategorija: Hokej Thu, 12 Oct 2017 08:41:00 +0200 Los Angeles – Po dveh zmagah na začetku nove sezone lige NHL so morali hokejisti moštva Los Angeles Kings sinoči prvič na kolena, pred domačim avditorijem v dvorani Staples Center, v kateri se je zbralo 18.230 gledalcev, so premoč priznali Calgaryju, ki je bil po podaljšku boljši s 4:3. Gostje so vpisali že tretjo zmago zapored, medtem ko Kralje nov izziv čaka v noči na nedeljo, ko bodo v drugem od štirih zaporednih domačih obračunov gostili zasedbo Buffala, ki v tej sezoni še lovi krstno zmago. Ponovno se je izkazal slovenski as, 30-letni Hrušičan Anže Kopitar. Kapetan Kraljev je že v prejšnjem dvoboju z Morskimi psi iz San Joseja (4:1) prispeval dva gola in eno podajo, tokrat pa je bil podobno razigran, saj je najprej v 36. minuti poskrbel za znižanje …