NHL: Kopitarjevim Kraljem se končnica oddaljuje (VIDEO)

Kategorija: Hokej Fri, 24 Feb 2017 07:26:00 +0100 Los Angeles - Voz hokejistov Los Angelesa počasi, a vztrajno pelje v brezno, iz katerega ne bo rešitve. Končnica lige NHL se vse bolj odmika, zdaj za osmouvrščenim na razpredelnici zahodne konference Calgaryjem zaostajajo že štiri točke, a imajo tekmo manj. Potem ko so predvčerajšnjim resda prekinili niz porazov z uspehom na gostovanju pri z naskokom najslabšem moštvu lige Coloradu (2:1), so sinoči rezultatsko krivuljo vnovič obrnili navzdol in morali v domačem Staples Centru premoč priznati Bostonu, ki je bil boljši s 4:1. Zmagovalci so tako ohranili precej boljše teoretične možnosti za izločilne boje, saj so na devetem mestu vzhoda točkovno povsem poravnani s sedmouvrščenim moštvom New York Islanders, obenem so se vrnili na zmagovite tirnice, s katerih so le za kratko iztirili v četrtek, ko so po nizu štirih zaporednih ...

Kategorija: Hokej Fri, 24 Feb 2017 07:26:00 +0100 Los Angeles – Voz hokejistov Los Angelesa počasi, a vztrajno pelje v brezno, iz katerega ne bo rešitve. Končnica lige NHL se vse bolj odmika, zdaj za osmouvrščenim na razpredelnici zahodne konference Calgaryjem zaostajajo že štiri točke, a imajo tekmo manj. Potem ko so predvčerajšnjim resda prekinili niz porazov z uspehom na gostovanju pri z naskokom najslabšem moštvu lige Coloradu (2:1), so sinoči rezultatsko krivuljo vnovič obrnili navzdol in morali v domačem Staples Centru premoč priznati Bostonu, ki je bil boljši s 4:1. Zmagovalci so tako ohranili precej boljše teoretične možnosti za izločilne boje, saj so na devetem mestu vzhoda točkovno povsem poravnani s sedmouvrščenim moštvom New York Islanders, obenem so se vrnili na zmagovite tirnice, s katerih so le za kratko iztirili v četrtek, ko so po nizu štirih zaporednih …