NHL: Kralji slavili v Vancouvru (VIDEO)

Kategorija: Hokej Sun, 31 Dec 2017 08:33:00 +0100 Vancouver - Hokejisti Los Angeles Kings so uspešno končali gostovanje v Vancouvru v severnoameriški ligi NHL. Domače Canucks so premagali s 4:3. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar se med strelce ali podajalce ni vpisal, na tekmi je v 18:44 minute štirikrat streljal proti vratom tekmeca. Za Kalifornijce so sicer zadeli Tyler Toffoli, Marian Gaborik, Kyle Clifford in Drew Doughty, ki je v 47. minuti prispeval odločilni zadetek. NHLVancouver Canucks - Los Angeles Kings 3:4(Anže Kopitar 4 streli za Kings)Ottawa Senators - Boston Bruins 0:5Florida Panthers - Montreal Canadiens 2:0Washington Capitals - New Jersey Devils ...

Kategorija: Hokej Sun, 31 Dec 2017 08:33:00 +0100 Vancouver – Hokejisti Los Angeles Kings so uspešno končali gostovanje v Vancouvru v severnoameriški ligi NHL. Domače Canucks so premagali s 4:3. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar se med strelce ali podajalce ni vpisal, na tekmi je v 18:44 minute štirikrat streljal proti vratom tekmeca. Za Kalifornijce so sicer zadeli Tyler Toffoli, Marian Gaborik, Kyle Clifford in Drew Doughty, ki je v 47. minuti prispeval odločilni zadetek. NHLVancouver Canucks – Los Angeles Kings 3:4(Anže Kopitar 4 streli za Kings)Ottawa Senators – Boston Bruins 0:5Florida Panthers – Montreal Canadiens 2:0Washington Capitals – New Jersey Devils …