NHL: Kuraly od anonimneža do junaka (VIDEO)

Kategorija: Hokej Sat, 22 Apr 2017 08:01:00 +0200 Ottawa - Gledalci v Ottawi, 19.209 se jih je zgnetlo v dvorano Canadian Tire Centre, so prišli na svoj račun, saj so v petem dvoboju konferenčnega četrtfinala lige NHL gledali kar pol ure hokeja več, kot so pričakovali. Zmagovalca v obračunu domačih Senatorjev z Bostonom je namreč odločil šele podaljšek, gostitelji pa so zapravili prvi zaključni plošček za preboj v naslednji tekmovalni krog. Izgubili so namreč z 2:3 in zdaj v zmagah vodijo zgolj še s 3:2, a bodo imeli novo priložnost že v noči na jutri, toda na gostovanju. Vse je dišalo po tem, da si bo Ottawa napredovanje zagotovila že sinoči, saj je po pol minute druge tretjine vodila že z 2:0. Najprej se je sredi prvega dela med strelce vpisal Mark Stone, nato še Jean-Gabriel Pageau, kar pa ...

Kategorija: Hokej Sat, 22 Apr 2017 08:01:00 +0200 Ottawa – Gledalci v Ottawi, 19.209 se jih je zgnetlo v dvorano Canadian Tire Centre, so prišli na svoj račun, saj so v petem dvoboju konferenčnega četrtfinala lige NHL gledali kar pol ure hokeja več, kot so pričakovali. Zmagovalca v obračunu domačih Senatorjev z Bostonom je namreč odločil šele podaljšek, gostitelji pa so zapravili prvi zaključni plošček za preboj v naslednji tekmovalni krog. Izgubili so namreč z 2:3 in zdaj v zmagah vodijo zgolj še s 3:2, a bodo imeli novo priložnost že v noči na jutri, toda na gostovanju. Vse je dišalo po tem, da si bo Ottawa napredovanje zagotovila že sinoči, saj je po pol minute druge tretjine vodila že z 2:0. Najprej se je sredi prvega dela med strelce vpisal Mark Stone, nato še Jean-Gabriel Pageau, kar pa …