NHL: Najslabši ekipi NHL do zmag (VIDEO)

Kategorija: Hokej Sat, 23 Dec 2017 10:02:00 +0100 New York - Najslabši ekipi v dosedanjem delu severno-ameriške profesionalne hokejske lige, Buffalo in Arizona sta v petek zabeležili zmagi. Sabres so bili na domačem ledu s 4:2 boljši od Philadelphie, kojoti pa so po podaljšku s 3:2 ugnali Washington. Arizona, ki je zmagala prvič v zadnjih osmih tekmah, je bila v rednem delu že v izgubljenem položaju, a si je minuto in sekundo pred koncem vendarle priborila podaljšek. Tega je 27 sekund pred zadnjim zvokom sirene odločil Cleyton Keller, ki je postal junak tekme, saj je pred tem v rednem delu namestil gol Christianu Fischerju za izenačenje na 2:2. "Premagali smo eno najboljših ekip v ligi. Pri njih mrgoli zvezdnikov, ki lahko sami odločijo tekmo. Zato moraš proti njim igrati pametno in odgovorno. Nam je to uspelo, z nekaj sreče smo ...

Kategorija: Hokej Sat, 23 Dec 2017 10:02:00 +0100 New York – Najslabši ekipi v dosedanjem delu severno-ameriške profesionalne hokejske lige, Buffalo in Arizona sta v petek zabeležili zmagi. Sabres so bili na domačem ledu s 4:2 boljši od Philadelphie, kojoti pa so po podaljšku s 3:2 ugnali Washington. Arizona, ki je zmagala prvič v zadnjih osmih tekmah, je bila v rednem delu že v izgubljenem položaju, a si je minuto in sekundo pred koncem vendarle priborila podaljšek. Tega je 27 sekund pred zadnjim zvokom sirene odločil Cleyton Keller, ki je postal junak tekme, saj je pred tem v rednem delu namestil gol Christianu Fischerju za izenačenje na 2:2. “Premagali smo eno najboljših ekip v ligi. Pri njih mrgoli zvezdnikov, ki lahko sami odločijo tekmo. Zato moraš proti njim igrati pametno in odgovorno. Nam je to uspelo, z nekaj sreče smo …