NHL: Ovečkin in Crosby v senci

Kategorija: Hokej Fri, 29 Apr 2016 08:26:00 +0200 Washington - Najboljše moštvo rednega dela severnoameriške hokejske lige NHL, Washington Capitals, je z zmago začelo 2. krog končnice. V prvem dvoboju je po podaljšku premagalo Pittsburgh Penguins s 4:3. Ekipi igrata na štiri zmage. Čeprav je večina ljubiteljev hokeja pričakovala obračun zvezdnika domačih Aleksa Ovečkina z zvezdnikom gostov Sidneyja Crosbyja, je omenjenima pozornost vzel T.J. Oshie. Z eno najboljših iger v karieri je poskrbel za zmago Washingtona. Zadel je za 2:2, 3:2 in v deseti minuti podaljška še za končnih 4:3. "To je tisto, o čemer sanjariš, ko si otrok in na dvorišču dosežeš zmagoviti gol ter obenem 'hat-trick'. Izjemno je bilo. Krasen način za zmago," je ameriškim medijem dejal Oshie, čigar zadnji gol so sodniki priznali šele po pregledu videoposnetka. Za Washington je zadel še Andre Burakovsky. Pri Pittsburghu so se ...

Kategorija: Hokej Fri, 29 Apr 2016 08:26:00 +0200 Washington – Najboljše moštvo rednega dela severnoameriške hokejske lige NHL, Washington Capitals, je z zmago začelo 2. krog končnice. V prvem dvoboju je po podaljšku premagalo Pittsburgh Penguins s 4:3. Ekipi igrata na štiri zmage. Čeprav je večina ljubiteljev hokeja pričakovala obračun zvezdnika domačih Aleksa Ovečkina z zvezdnikom gostov Sidneyja Crosbyja, je omenjenima pozornost vzel T.J. Oshie. Z eno najboljših iger v karieri je poskrbel za zmago Washingtona. Zadel je za 2:2, 3:2 in v deseti minuti podaljška še za končnih 4:3. “To je tisto, o čemer sanjariš, ko si otrok in na dvorišču dosežeš zmagoviti gol ter obenem ‘hat-trick’. Izjemno je bilo. Krasen način za zmago,” je ameriškim medijem dejal Oshie, čigar zadnji gol so sodniki priznali šele po pregledu videoposnetka. Za Washington je zadel še Andre Burakovsky. Pri Pittsburghu so se …