NHL: Pingvini v 57 sekundah trikrat v polno (VIDEO)

Kategorija: Hokej Thu, 09 Mar 2017 07:13:00 +0100 Winnipeg - Natanko 57 sekund so potrebovali hokejisti Pittsburgha, da so sredi druge tretjine strli odpor domačega Winnipega, ga naposled ugnali s 7:4, se dokopali do tretje zaporedne zmage in se učvrstili na tretjem mestu razpredelnice vzhodne konference z enakim točkovnim izplenom kot drugouvrščeni Columbus. Domača zasedba Winnipega je na prvi odmor odšla z zadetkom prednosti (3:2), ves kapital pa zapravila v drugi tretjini, ko sta morala v razmaku 47 sekund na kazensko klop Ben Chiarot in Bryan Little. Pingvini so dobro unovčili številčno premoč, najprej je z dvema igralcema več na ploskvi izenačil Justin Schultz, dvajset sekund pozneje je v igri 5:4 zadel Nick Bonino, še 37 minut pozneje, ko so bile moči na ledu poravnane, pa so gostje že vodili po zaslugi Jevgenija Maljkina.  Ruski ostrostrelec je bil eden od ...

Kategorija: Hokej Thu, 09 Mar 2017 07:13:00 +0100 Winnipeg – Natanko 57 sekund so potrebovali hokejisti Pittsburgha, da so sredi druge tretjine strli odpor domačega Winnipega, ga naposled ugnali s 7:4, se dokopali do tretje zaporedne zmage in se učvrstili na tretjem mestu razpredelnice vzhodne konference z enakim točkovnim izplenom kot drugouvrščeni Columbus. Domača zasedba Winnipega je na prvi odmor odšla z zadetkom prednosti (3:2), ves kapital pa zapravila v drugi tretjini, ko sta morala v razmaku 47 sekund na kazensko klop Ben Chiarot in Bryan Little. Pingvini so dobro unovčili številčno premoč, najprej je z dvema igralcema več na ploskvi izenačil Justin Schultz, dvajset sekund pozneje je v igri 5:4 zadel Nick Bonino, še 37 minut pozneje, ko so bile moči na ledu poravnane, pa so gostje že vodili po zaslugi Jevgenija Maljkina.  Ruski ostrostrelec je bil eden od …