NHL: prvaki pokvarili Fleuryjevo vrnitev (VIDEO)

Kategorija: Hokej Wed, 07 Feb 2018 06:03:00 +0100 Pittsburgh - Hokejisti vodilnega moštva zahodne konference lige NHL, Vegas Golden Knights, so morali sinoči osemnajstič v sezoni na kolena, za kar so pred 18.644 gledalci v domači PPG Paints Areni poskrbeli branilci šampionske lovorike, Pingvini iz Pittsburgha, ki so vendarle ujeli pravo formo in s trideseto zmago v sezoni, peto v zadnjih šestih dvobojih, napredovali na peto mesto razpredelnice vzhoda. Gostitelji so bili v obračunu zasukov malenkostno boljši s 5:4. Gostje so še ob polovici dvoboja vodili z 2:0, nakar so prvaki zadnjih dveh sezon premaknili v višjo prestavo in med 32. in 47. minuto kar petkrat spravili na kolena svojega dolgoletnega soigralca Marc-Andreja Fleuryja, ki je bil Pittsburghu zvest kar desetletje in pol. Vegas se je kljub zaostanku treh golov v zadnjem delu skušal vrniti v igro, se tekmecu ...

Kategorija: Hokej Wed, 07 Feb 2018 06:03:00 +0100 Pittsburgh – Hokejisti vodilnega moštva zahodne konference lige NHL, Vegas Golden Knights, so morali sinoči osemnajstič v sezoni na kolena, za kar so pred 18.644 gledalci v domači PPG Paints Areni poskrbeli branilci šampionske lovorike, Pingvini iz Pittsburgha, ki so vendarle ujeli pravo formo in s trideseto zmago v sezoni, peto v zadnjih šestih dvobojih, napredovali na peto mesto razpredelnice vzhoda. Gostitelji so bili v obračunu zasukov malenkostno boljši s 5:4. Gostje so še ob polovici dvoboja vodili z 2:0, nakar so prvaki zadnjih dveh sezon premaknili v višjo prestavo in med 32. in 47. minuto kar petkrat spravili na kolena svojega dolgoletnega soigralca Marc-Andreja Fleuryja, ki je bil Pittsburghu zvest kar desetletje in pol. Vegas se je kljub zaostanku treh golov v zadnjem delu skušal vrniti v igro, se tekmecu …