NHL: Razpoloženi Barzal preveč za Colorado (VIDEO)

Kategorija: Hokej Mon, 06 Nov 2017 08:00:00 +0100 New York - Colorado je bil pred dvobojem z New York Islanders med najbolj vročimi ekipami v ligi NHL, na krilih treh zaporednih zmag so tudi na otoku velikega jabolka pričakovali zmago. A jim je račune prekrižal novinec Matthew Barzal, center je s petimi podajami odlično vodil igro.  Izkoristili so jih po dvakrat Jordan Eberle in Nick Leddy, po enkrat pa branilca Scott Mayfield in izkušeni Johnny Boychuck. Thomas Greiss je k zmagi s 6:4 prispeval 31 obramb. Pri Coloradu so pot do mreže Greissa našli Nathan MacKinnon in Gabriel Landeskog, v zadnji minuti tekme je dvakrat zadel Alexander Kerfoot. Tekma bo v posebnem spominu ostala tudi Mattu Duchenu, ki je odigral dve minuti za Colorado, a nato sredi prve tretjine odkorakal v slačilnico in zapustil areno, saj ga je Colorado ...

Kategorija: Hokej Mon, 06 Nov 2017 08:00:00 +0100 New York – Colorado je bil pred dvobojem z New York Islanders med najbolj vročimi ekipami v ligi NHL, na krilih treh zaporednih zmag so tudi na otoku velikega jabolka pričakovali zmago. A jim je račune prekrižal novinec Matthew Barzal, center je s petimi podajami odlično vodil igro.  Izkoristili so jih po dvakrat Jordan Eberle in Nick Leddy, po enkrat pa branilca Scott Mayfield in izkušeni Johnny Boychuck. Thomas Greiss je k zmagi s 6:4 prispeval 31 obramb. Pri Coloradu so pot do mreže Greissa našli Nathan MacKinnon in Gabriel Landeskog, v zadnji minuti tekme je dvakrat zadel Alexander Kerfoot. Tekma bo v posebnem spominu ostala tudi Mattu Duchenu, ki je odigral dve minuti za Colorado, a nato sredi prve tretjine odkorakal v slačilnico in zapustil areno, saj ga je Colorado …