NHL: Tampa na dobri poti do konferenčnega finala

Kategorija: Hokej Sat, 07 May 2016 08:16:00 +0200 New York - V severnoameriški hokejski ligi NHL so v noči na soboto igralci Tampe naredili predzadnji korak na poti do konferenčnega finala. V četrti tekmi drugega kroga so v gosteh premagali New York Islanders z 2:1 po podaljšku, skupni izid v zmagah pa je zdaj 3:1. Floridska ekipa bo imela naslednjo priložnost že v nedeljo. Odločitev o zmagovalcu dvoboja je padla takoj na začetku podaljška. Zadel je Jason Garrison v 62. minuti, tako da so strele že drugič zaporedoma tekmo dobile po podaljšku. V rednem delu so sicer bolje začeli Otočani, Kyle Okposo je poskrbel za vodstvo v peti minuti, ki je zdržalo do zadnje tretjine, ko je v 48. minuti izenačil Nikita Kučerov - isti igralec je zadel za izenačenje že na tretji tekmi, le da takrat pičlih 38 ...

Kategorija: Hokej Sat, 07 May 2016 08:16:00 +0200 New York – V severnoameriški hokejski ligi NHL so v noči na soboto igralci Tampe naredili predzadnji korak na poti do konferenčnega finala. V četrti tekmi drugega kroga so v gosteh premagali New York Islanders z 2:1 po podaljšku, skupni izid v zmagah pa je zdaj 3:1. Floridska ekipa bo imela naslednjo priložnost že v nedeljo. Odločitev o zmagovalcu dvoboja je padla takoj na začetku podaljška. Zadel je Jason Garrison v 62. minuti, tako da so strele že drugič zaporedoma tekmo dobile po podaljšku. V rednem delu so sicer bolje začeli Otočani, Kyle Okposo je poskrbel za vodstvo v peti minuti, ki je zdržalo do zadnje tretjine, ko je v 48. minuti izenačil Nikita Kučerov – isti igralec je zadel za izenačenje že na tretji tekmi, le da takrat pičlih 38 …