NHL: V četrtfinale NY Rangers, St. Louis in Edmonton

Kategorija: Hokej Sun, 23 Apr 2017 09:15:00 +0200 New York - Znani so še trije udeleženci četrtfinala končnice severnoameriške hokejske lige NHL. V 2. krog sklepnega dela prvenstva so se uvrstile ekipe New York Rangers, St. Louis Blues in Edmonton Oilers. Rangers so se uvrstili v polfinale vzhodne konference lige NHL, potem ko so v prvem krogu izločili Montreal Canadiens z izidom 4:2 v zmagah. Junak šeste tekme v sloviti dvorani Madison Square Garden v New Yorku, ki se je končala s 3:1 za domače, je bil Norvežan Matts Zuccarello, ki je z dvema zadetkoma v drugi tretjini potopil Kanadčane iz Montreala. Ti so sicer povedeli v sedmi minuti z golom Alekseja Jemelina. Izid je z golom v nebranjeno mrežo 18 sekund pred koncem postavil Derek Stepan. Rangerji se bodo za konferenčni finale udarili z boljšim iz obračuna med ...

Kategorija: Hokej Sun, 23 Apr 2017 09:15:00 +0200 New York – Znani so še trije udeleženci četrtfinala končnice severnoameriške hokejske lige NHL. V 2. krog sklepnega dela prvenstva so se uvrstile ekipe New York Rangers, St. Louis Blues in Edmonton Oilers. Rangers so se uvrstili v polfinale vzhodne konference lige NHL, potem ko so v prvem krogu izločili Montreal Canadiens z izidom 4:2 v zmagah. Junak šeste tekme v sloviti dvorani Madison Square Garden v New Yorku, ki se je končala s 3:1 za domače, je bil Norvežan Matts Zuccarello, ki je z dvema zadetkoma v drugi tretjini potopil Kanadčane iz Montreala. Ti so sicer povedeli v sedmi minuti z golom Alekseja Jemelina. Izid je z golom v nebranjeno mrežo 18 sekund pred koncem postavil Derek Stepan. Rangerji se bodo za konferenčni finale udarili z boljšim iz obračuna med …