NHL: zadetek Kopitarja, poraz Kraljev (VIDEO)

Kategorija: Hokej Mon, 20 Mar 2017 07:04:00 +0100 Calgary - Slovenski hokejski mojster Anže Kopitar, kapetan moštva Los Angeles Kings v ligi NHL, je sinoči vpisal jubilejni deseti zadetek v sezoni, ob koncu prve tretjine gostovanja pri Calgaryju je izkoristil lepo podajo Dustina Browna in matiral nasprotnikovega vratarja Briana Elliotta za znižanje zaostanka na 1:2. Zdaj je 29-letni Hrušičan pri 44 doseženih točkah v sezoni, sinoči je sicer na ledni ploskvi prebil skoraj 21 minut in v tem času enkrat (uspešno) sprožil v okvir vrat.  Vendar pa njegov prispevek ni zadostoval za uspeh v dvorani Scotiabank Saddledome, zasedba domačega Calgaryja se je veselila gladke zmage s 5:2 in se učvrstila na petem mestu razpredelnice zahodne konference, medtem ko se Kralji, ki so morali na kolena tretjič v zadnjih štirih obračunih, na devetem mestu niso približali osmouvrščenemu Nashvillu, ki ostaja ...

Kategorija: Hokej Mon, 20 Mar 2017 07:04:00 +0100 Calgary – Slovenski hokejski mojster Anže Kopitar, kapetan moštva Los Angeles Kings v ligi NHL, je sinoči vpisal jubilejni deseti zadetek v sezoni, ob koncu prve tretjine gostovanja pri Calgaryju je izkoristil lepo podajo Dustina Browna in matiral nasprotnikovega vratarja Briana Elliotta za znižanje zaostanka na 1:2. Zdaj je 29-letni Hrušičan pri 44 doseženih točkah v sezoni, sinoči je sicer na ledni ploskvi prebil skoraj 21 minut in v tem času enkrat (uspešno) sprožil v okvir vrat.  Vendar pa njegov prispevek ni zadostoval za uspeh v dvorani Scotiabank Saddledome, zasedba domačega Calgaryja se je veselila gladke zmage s 5:2 in se učvrstila na petem mestu razpredelnice zahodne konference, medtem ko se Kralji, ki so morali na kolena tretjič v zadnjih štirih obračunih, na devetem mestu niso približali osmouvrščenemu Nashvillu, ki ostaja …