NHL: Zmagi Bostona in Anaheima (VIDEO)

Kategorija: Hokej Thu, 18 Jan 2018 08:17:00 +0100 Boston - Hokejisti v severnoameriški ligi NHL so ponoči odigrali le dve tekmi. Boston Bruins so doma premagali Montreal Canadiens s 4:1, Anaheim Ducks pa so bili s 5:3 boljši od Pittsburgh Penguins. V Bostonu je prvič, odkar so ga februarja lani odpustili, gostoval nekdanji trener kosmatincev Claude Julien. S svojimi fanti iz Montreala proti svoji nekdanji ekipi tokrat ni imel pravih možnosti za uspeh. S precej napadalnejšo igro, kot jo je sam gojil pri rumeno-črnih, so Bostončani brez posebnih težav odpravili Juliena in Canadiens, odločilno prednost pa so si z dvema goloma priigrali v zadnji tretjini. Za Bruins, ki so dosegli vsaj točko že na 14. zaporedni tekmi, je Brad Marchand prispeval gol in podajo, Patrice Bergeron pa dve podaji. Bruins so se s tem utrdili na tretjem mestu vzhodne konference. Na ...

Kategorija: Hokej Thu, 18 Jan 2018 08:17:00 +0100 Boston – Hokejisti v severnoameriški ligi NHL so ponoči odigrali le dve tekmi. Boston Bruins so doma premagali Montreal Canadiens s 4:1, Anaheim Ducks pa so bili s 5:3 boljši od Pittsburgh Penguins. V Bostonu je prvič, odkar so ga februarja lani odpustili, gostoval nekdanji trener kosmatincev Claude Julien. S svojimi fanti iz Montreala proti svoji nekdanji ekipi tokrat ni imel pravih možnosti za uspeh. S precej napadalnejšo igro, kot jo je sam gojil pri rumeno-črnih, so Bostončani brez posebnih težav odpravili Juliena in Canadiens, odločilno prednost pa so si z dvema goloma priigrali v zadnji tretjini. Za Bruins, ki so dosegli vsaj točko že na 14. zaporedni tekmi, je Brad Marchand prispeval gol in podajo, Patrice Bergeron pa dve podaji. Bruins so se s tem utrdili na tretjem mestu vzhodne konference. Na …