Nič novega pod soncem: Krimova lovorika št. 24

Kategorija: Rokomet Sun, 23 Apr 2017 21:29:00 +0200 Celje - Rokometašice Krima Mercatorja so se še enkrat več sprehodile do slovenske pokalne lovorike, v klubsko vitrino bodo postavile že štiriindvajseto. Na zaključnem turnirju v Celju so najprej včeraj odpravile zasedbo ajdovskega Mlinotesta z 28:21, potem ko so se v prvem polčasu še nekoliko igrale z ognjem (13:14), v današnjem finalu pa so, kot za trening, s 33:13 (12:5), zelo prepričljivo ugnale še ekipo gostiteljic Z'dežele. V malem finalu so Ajdovke s 25:18 (12:9) ustavile Zelene doline Žalec. Ljubljančanke niso finalne zmage niti za hip postavile pod vprašaj. V napadu so imele kar nekaj razigranih igralk, z granitno obrambo pa so povsem omrtvičile domačo zasedbo, ki kar dvanajst minut ni mogla spraviti na kolena razpoložene Miše Marinček. Tudi ko je bila razlika že dvomestna, so varovanke Uroša Bregarja še naprej ...

Kategorija: Rokomet Sun, 23 Apr 2017 21:29:00 +0200 Celje – Rokometašice Krima Mercatorja so se še enkrat več sprehodile do slovenske pokalne lovorike, v klubsko vitrino bodo postavile že štiriindvajseto. Na zaključnem turnirju v Celju so najprej včeraj odpravile zasedbo ajdovskega Mlinotesta z 28:21, potem ko so se v prvem polčasu še nekoliko igrale z ognjem (13:14), v današnjem finalu pa so, kot za trening, s 33:13 (12:5), zelo prepričljivo ugnale še ekipo gostiteljic Z’dežele. V malem finalu so Ajdovke s 25:18 (12:9) ustavile Zelene doline Žalec. Ljubljančanke niso finalne zmage niti za hip postavile pod vprašaj. V napadu so imele kar nekaj razigranih igralk, z granitno obrambo pa so povsem omrtvičile domačo zasedbo, ki kar dvanajst minut ni mogla spraviti na kolena razpoložene Miše Marinček. Tudi ko je bila razlika že dvomestna, so varovanke Uroša Bregarja še naprej …