Novi KBM Braniku še šestnajsti pokalni naslov

Kategorija: Drugi športi Sun, 19 Mar 2017 10:10:00 +0100 Kranj - Odbojkarice Nove KBM Branika so v finalni tekmi zaključnega turnirja pokala Slovenije v Kranju premagale Calcit Volleyball s 3:2 (21, -21, 23, -27, 7). Za Mariborčanke je bil to že šestnajsti pokalni naslov, tretji zaporedoma, Ljubljančanke so ostale pri dveh. Na zadnjih sedmih finalnih tekmah ženskega slovenskega pokalnega tekmovanja so se odbojkarice Nove KBM Branika in Calcita Volleyballa srečale šestkrat, dvakrat so bile boljše kalcitovke, štirikrat pa bankirke, ki so dobile tudi lanskoletni finalni obračun. Tudi v letošnji sezoni so več uspeha imele mariborske odbojkarice, saj so dobile vse štiri medsebojne dvoboje, po več kot dveh urah in pol pa so se veselile še pete, do zdaj najbolj pomembne zmage. Po izenačenem začetku uvodnega niza, ko so po uspešnem napadu Slavine Koleve Ljubljančanke še vodile z 9:8, so z blokom ...

Kategorija: Drugi športi Sun, 19 Mar 2017 10:10:00 +0100 Kranj – Odbojkarice Nove KBM Branika so v finalni tekmi zaključnega turnirja pokala Slovenije v Kranju premagale Calcit Volleyball s 3:2 (21, -21, 23, -27, 7). Za Mariborčanke je bil to že šestnajsti pokalni naslov, tretji zaporedoma, Ljubljančanke so ostale pri dveh. Na zadnjih sedmih finalnih tekmah ženskega slovenskega pokalnega tekmovanja so se odbojkarice Nove KBM Branika in Calcita Volleyballa srečale šestkrat, dvakrat so bile boljše kalcitovke, štirikrat pa bankirke, ki so dobile tudi lanskoletni finalni obračun. Tudi v letošnji sezoni so več uspeha imele mariborske odbojkarice, saj so dobile vse štiri medsebojne dvoboje, po več kot dveh urah in pol pa so se veselile še pete, do zdaj najbolj pomembne zmage. Po izenačenem začetku uvodnega niza, ko so po uspešnem napadu Slavine Koleve Ljubljančanke še vodile z 9:8, so z blokom …