Novi podvig Martina Fourcada

Kategorija: Zimski Mon, 06 Mar 2017 08:00:00 +0100 Pjongčang – Francozi in Nemke so najbolj zadovoljni zapuščali olimpijsko generalko, ki slovenskemu biatlonskemu taboru ni prinesla nikakršnega veselja. Tudi ta tekma je minila v bledem slogu večine nastopov v tej zimi, v kateri naša reprezentanca ni imela konkurenčnega in zdravega dvakratnega svetovnega prvaka Jakova Faka. Naslednja postaja bo ob koncu tedna v Kontiolahtiju na Finskem.V taboru slovenske izbrane vrste so se vsaj nekateri veselili odhoda v Južno Korejo. Za vse je bilo seveda koristno spoznavati prizorišće največjega športnega dogodka naslednje zime, obenem je bila Teja Gregorin vesela vrnitve na mesto svojega prvega podviga na velikem tekmovanju – prav tu je leta 2009 osvojila 2. mesto na 15-kilometrski tekmi in tako sploh prvo kolajno dotlej za slovenski biatlon na svetovnih prvenstvih. Povrhu je izkušena reprezentantka prišla v Azijo na ravni ...

Kategorija: Zimski Mon, 06 Mar 2017 08:00:00 +0100 Pjongčang – Francozi in Nemke so najbolj zadovoljni zapuščali olimpijsko generalko, ki slovenskemu biatlonskemu taboru ni prinesla nikakršnega veselja. Tudi ta tekma je minila v bledem slogu večine nastopov v tej zimi, v kateri naša reprezentanca ni imela konkurenčnega in zdravega dvakratnega svetovnega prvaka Jakova Faka. Naslednja postaja bo ob koncu tedna v Kontiolahtiju na Finskem.V taboru slovenske izbrane vrste so se vsaj nekateri veselili odhoda v Južno Korejo. Za vse je bilo seveda koristno spoznavati prizorišće največjega športnega dogodka naslednje zime, obenem je bila Teja Gregorin vesela vrnitve na mesto svojega prvega podviga na velikem tekmovanju – prav tu je leta 2009 osvojila 2. mesto na 15-kilometrski tekmi in tako sploh prvo kolajno dotlej za slovenski biatlon na svetovnih prvenstvih. Povrhu je izkušena reprezentantka prišla v Azijo na ravni …