Oblak se dobro dopolnjuje z obrambo

Kategorija: Nogomet Fri, 29 Apr 2016 09:30:00 +0200 Madrid – Zvezni igralec Bayerna in nekdanji nogometaš Reala Madrid Xabi Alonso (34) je že velikokrat igral na štadionu Vincente Calderon. Vzdušje in način Atleticove igre ga nista presenetila. Čeprav so Bayernovi aduti najučinkovitejši v ligi prvakov, je vedel, da ni enostavno zabiti gol moštvu, ki ima močno obrambo. Po porazu z 0:1 v prvi polfinalni tekmi si je vzel nekaj minut tudi za Delo. Kako gledate na razplet prve tekme v Madridu? Atletico je šel v igro na polno. Vedeli smo, kako dobri so, še posebej, če na začetku zabijejo gol. V drugem polčasu smo imeli veliko več priložnosti. Prizadevali smo si zabiti vsaj en gol, kar je bilo glede na povratno tekmo nujno potrebno, a nam ni uspelo. Že prej ste igrali na štadionu Vicente Calderon za Real ...

Kategorija: Nogomet Fri, 29 Apr 2016 09:30:00 +0200 Madrid – Zvezni igralec Bayerna in nekdanji nogometaš Reala Madrid Xabi Alonso (34) je že velikokrat igral na štadionu Vincente Calderon. Vzdušje in način Atleticove igre ga nista presenetila. Čeprav so Bayernovi aduti najučinkovitejši v ligi prvakov, je vedel, da ni enostavno zabiti gol moštvu, ki ima močno obrambo. Po porazu z 0:1 v prvi polfinalni tekmi si je vzel nekaj minut tudi za Delo. Kako gledate na razplet prve tekme v Madridu? Atletico je šel v igro na polno. Vedeli smo, kako dobri so, še posebej, če na začetku zabijejo gol. V drugem polčasu smo imeli veliko več priložnosti. Prizadevali smo si zabiti vsaj en gol, kar je bilo glede na povratno tekmo nujno potrebno, a nam ni uspelo. Že prej ste igrali na štadionu Vicente Calderon za Real …