Odločilen bo učinek tujcev

Kategorija: Hokej Fri, 19 Aug 2016 15:00:00 +0200 Ljubljana – Natanko en mesec loči Olimpijine hokejiste od začetka sezone v odprtem prvenstvu Avstrije. V tekmovanju, ki je prepoznavno zlasti po okrajšavi EBEL, v kateri se nahaja naziv glavnega pokrovitelja, velike avstrijske banke, bodo zmaji vstopili v svojo jubilejno 10. sezono, vnovič s krepko manjšimi možnostmi za uspeh od večine tekmecev. Bojan Zajc bo še naprej vodil moštvo, ki je pomladi v Tivoli le vrnilo pokal za naslov državnih prvakov, a je vnovič ostalo brez uvrstitve v končnico avstrijskega tekmovanja. Pri tem seveda ni bilo nikakršnega presenečenja, saj je bogatejša konkurenca predstavila močnejša moštva, vendar pa je bilo za najbolj zveste obiskovalce tivolskih tekem boleče, da je bilo sanj o daljši sezoni na ljubljanskem ledu spet hitro konec. Bo v prihajajočih mesecih kaj drugače? Realno ne gre verjeti vidnemu ...

Kategorija: Hokej Fri, 19 Aug 2016 15:00:00 +0200 Ljubljana – Natanko en mesec loči Olimpijine hokejiste od začetka sezone v odprtem prvenstvu Avstrije. V tekmovanju, ki je prepoznavno zlasti po okrajšavi EBEL, v kateri se nahaja naziv glavnega pokrovitelja, velike avstrijske banke, bodo zmaji vstopili v svojo jubilejno 10. sezono, vnovič s krepko manjšimi možnostmi za uspeh od večine tekmecev. Bojan Zajc bo še naprej vodil moštvo, ki je pomladi v Tivoli le vrnilo pokal za naslov državnih prvakov, a je vnovič ostalo brez uvrstitve v končnico avstrijskega tekmovanja. Pri tem seveda ni bilo nikakršnega presenečenja, saj je bogatejša konkurenca predstavila močnejša moštva, vendar pa je bilo za najbolj zveste obiskovalce tivolskih tekem boleče, da je bilo sanj o daljši sezoni na ljubljanskem ledu spet hitro konec. Bo v prihajajočih mesecih kaj drugače? Realno ne gre verjeti vidnemu …