Okorn po porazu: »Preveč napak za karkoli«

Kategorija: Košarka Wed, 25 Oct 2017 21:16:00 +0200 Ljubljana - V boju za napredovanje v ligi prvakov je bila po dveh zaporednih porazih v gosteh domača zmaga proti Bayreuthu skoraj nujna, a se tudi tokrat v Stožicah ni izšlo. Gostje iz Nemčije so bili tokrat precej boljši tekmec in dvoboj zasluženo dobili z 90:77. Olimpija je tekmo začela dobro, a so nato gostje z visokim ritmom hitro razkrili slabosti majhnega kadra Ljubljančanov, ki so ga načele poškodbe. Prednost je v drugi četrtini narasla nad 10 točk, v tretji so se sicer košarkarji Gašperja Okorna nekoliko približali, a so z dobrim metom z razdalje gostje spet ušli in tekmo varno pripeljali do konca. Že pogled na statistiko razkriva, kaj je danes pokopalo Olimpijo - gostje so zadeli kar 12 trojk in kaznovali premalo agresivno obrambo, ki je imela spet nekaj ...

Kategorija: Košarka Wed, 25 Oct 2017 21:16:00 +0200 Ljubljana – V boju za napredovanje v ligi prvakov je bila po dveh zaporednih porazih v gosteh domača zmaga proti Bayreuthu skoraj nujna, a se tudi tokrat v Stožicah ni izšlo. Gostje iz Nemčije so bili tokrat precej boljši tekmec in dvoboj zasluženo dobili z 90:77. Olimpija je tekmo začela dobro, a so nato gostje z visokim ritmom hitro razkrili slabosti majhnega kadra Ljubljančanov, ki so ga načele poškodbe. Prednost je v drugi četrtini narasla nad 10 točk, v tretji so se sicer košarkarji Gašperja Okorna nekoliko približali, a so z dobrim metom z razdalje gostje spet ušli in tekmo varno pripeljali do konca. Že pogled na statistiko razkriva, kaj je danes pokopalo Olimpijo – gostje so zadeli kar 12 trojk in kaznovali premalo agresivno obrambo, ki je imela spet nekaj …