Olimpija s Polzele komaj odnesla celo kožo

Kategorija: Košarka Fri, 14 Oct 2016 20:37:00 +0200 Polzela - Košarkarji Uniona Olimpije so v drugem kolu lige Nova KBM na Polzeli premagali Hopse z 80:78. Ljubljanska zasedba se je morala na gostovanju močno potruditi za zmago nad razpoloženimi Hopsi. Ti so v prvi četrtini dobro konkurirali gostom in zaostajali le za dve točki (19:21), ob polčasu pa so že vodili s 45:41. Polzelani so tretjo četrtino začeli odlično in si priigrali dvomestno razliko (53:43), vendar pa jih je Olimpija tudi ekspresno ujela, tako da sta domačim pred zadnjo četrtino ostali le dve točki zaloge (65:63). Olimpija je v zadnjo četrtino krenila z delnim izidom 10:0 in rezultat obrnila v svojo korist (73:65). Borbeni Hopsi so se v zaključku približali le na točko (78:79), za kaj več pa jim je zmanjkalo moči. Pri Olimpiji je bil prvi strelec Brandon Jefferson s 15 ...

Kategorija: Košarka Fri, 14 Oct 2016 20:37:00 +0200 Polzela – Košarkarji Uniona Olimpije so v drugem kolu lige Nova KBM na Polzeli premagali Hopse z 80:78. Ljubljanska zasedba se je morala na gostovanju močno potruditi za zmago nad razpoloženimi Hopsi. Ti so v prvi četrtini dobro konkurirali gostom in zaostajali le za dve točki (19:21), ob polčasu pa so že vodili s 45:41. Polzelani so tretjo četrtino začeli odlično in si priigrali dvomestno razliko (53:43), vendar pa jih je Olimpija tudi ekspresno ujela, tako da sta domačim pred zadnjo četrtino ostali le dve točki zaloge (65:63). Olimpija je v zadnjo četrtino krenila z delnim izidom 10:0 in rezultat obrnila v svojo korist (73:65). Borbeni Hopsi so se v zaključku približali le na točko (78:79), za kaj več pa jim je zmanjkalo moči. Pri Olimpiji je bil prvi strelec Brandon Jefferson s 15 …