Pet ploščkov v mreži Krošlja za peti slovenski poraz

Kategorija: Hokej Fri, 12 May 2017 18:23:00 +0200 Pariz - Svetovno hokejsko prvenstvo elitne divizije se še vedno ne odvija po slovenskih notah. Danes je bila pričakovano boljša Češka, ki je zmagala s 5:1. Spet je odločala zelo slaba prva tretjina, v kateri Slovenija ni niti enkrat ogrozila Petra Mrazeka, Čehi pa so izkoristili dve slovenski izključitvi in povedli s 3:0.  Možnosti za povratek proti razigranim Čehom ni bilo, risi so šele v zadnji tretjini vzpostavili ravnotežje, častni zadetek pa je dosegel Miha Verlič. Odločilna tekma prvenstva za obstanek proti Belorusiji slovenske hokejiste čaka jutri.  Prva tretjina Takšnega začetka proti Češki si Slovenija zagotovo ni želela. Že v prvi minuti so po prekršku risi ostali le s štirimi hokejisti v polju, kar so Čehi znali izkoristiti. Blaž Gregorc je s klopi za kaznovane hokejiste lahko spremljal gol Michala Repika, ki mu ...

Kategorija: Hokej Fri, 12 May 2017 18:23:00 +0200 Pariz – Svetovno hokejsko prvenstvo elitne divizije se še vedno ne odvija po slovenskih notah. Danes je bila pričakovano boljša Češka, ki je zmagala s 5:1. Spet je odločala zelo slaba prva tretjina, v kateri Slovenija ni niti enkrat ogrozila Petra Mrazeka, Čehi pa so izkoristili dve slovenski izključitvi in povedli s 3:0.  Možnosti za povratek proti razigranim Čehom ni bilo, risi so šele v zadnji tretjini vzpostavili ravnotežje, častni zadetek pa je dosegel Miha Verlič. Odločilna tekma prvenstva za obstanek proti Belorusiji slovenske hokejiste čaka jutri.  Prva tretjina Takšnega začetka proti Češki si Slovenija zagotovo ni želela. Že v prvi minuti so po prekršku risi ostali le s štirimi hokejisti v polju, kar so Čehi znali izkoristiti. Blaž Gregorc je s klopi za kaznovane hokejiste lahko spremljal gol Michala Repika, ki mu …