Poljaki tokrat boljši od slovenskih odbojkarjev

Kategorija: Drugi športi Thu, 03 Aug 2017 22:25:00 +0200 Spala - Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je morala na drugi pripravljalni tekmi pred evropskim prvenstvom priznati premoč Poljski. Gostitelji so bili boljši s 3:0 (18, 23, 19). Drugo pripravljalno srečanje od treh, ki ga bosta ekipi odigrali v okviru drugega dela priprav, so dobili poljski odbojkarji, ki so se naši izbrani vrsti tako oddolžili za včerajšnji poraz. Že na začetku tekme so gostitelji vršili pritisk z dobrimi začetnimi udarci in si prek uspešnih protinapadov hitro zagotovili prednost z 8:5 in s 16:10. Razlika v nadaljevanju niza sicer ni več naraščala, a je naši fantje tudi niso uspelo stopiti. Poljaki so niz tako dobili prepričljivo, s 25:18. V drugem nizu smo spremljali precej bolj izenačeno predstavo, nekaj več pobude so imeli naši odbojkarji, ki so v tem delu tekme dobro servirali, stekla je ...

Kategorija: Drugi športi Thu, 03 Aug 2017 22:25:00 +0200 Spala – Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je morala na drugi pripravljalni tekmi pred evropskim prvenstvom priznati premoč Poljski. Gostitelji so bili boljši s 3:0 (18, 23, 19). Drugo pripravljalno srečanje od treh, ki ga bosta ekipi odigrali v okviru drugega dela priprav, so dobili poljski odbojkarji, ki so se naši izbrani vrsti tako oddolžili za včerajšnji poraz. Že na začetku tekme so gostitelji vršili pritisk z dobrimi začetnimi udarci in si prek uspešnih protinapadov hitro zagotovili prednost z 8:5 in s 16:10. Razlika v nadaljevanju niza sicer ni več naraščala, a je naši fantje tudi niso uspelo stopiti. Poljaki so niz tako dobili prepričljivo, s 25:18. V drugem nizu smo spremljali precej bolj izenačeno predstavo, nekaj več pobude so imeli naši odbojkarji, ki so v tem delu tekme dobro servirali, stekla je …