Proen naredil prvi korak k ubranitvi naslova

Kategorija: Nogomet Sat, 22 Apr 2017 08:56:00 +0200 Maribor - Igralci Proena Maribora so zmagovito začeli branjenje naslova državnih prvakov v dvoranskem nogometu. V prvi finalni tekmi 1. SFL so namreč pred domačim avditorijem po streljanju šestmetrovk s 7:6 odpravili Litijo, po rednem delu sta bila nasprotnika poravnana (2:2), ob polčasu so z 1:0 vodili celo gostje. Zmagovalne lovorike se bo veselilo moštvo, ki bo zbralo tri zmage, drugi obračun bo prihajajoči torek ob 20. uri ravno tako v Mariboru. Litijčani so bili že na pragu zmage. Klemen Duščak se je namreč prvič med strelce vpisal v 13. in drugič v 22. minuti, a sta bili že štiri minute pozneje zasedbi vnovič izenačeni. Iz najstrožje kazni je najprej znižal povratnik po poškodbi Žiga Čeh, končni izid rednega dela pa je postavil Nermin Hasanbegović. V »loteriji« so bili zbranejši domači, ...

Kategorija: Nogomet Sat, 22 Apr 2017 08:56:00 +0200 Maribor – Igralci Proena Maribora so zmagovito začeli branjenje naslova državnih prvakov v dvoranskem nogometu. V prvi finalni tekmi 1. SFL so namreč pred domačim avditorijem po streljanju šestmetrovk s 7:6 odpravili Litijo, po rednem delu sta bila nasprotnika poravnana (2:2), ob polčasu so z 1:0 vodili celo gostje. Zmagovalne lovorike se bo veselilo moštvo, ki bo zbralo tri zmage, drugi obračun bo prihajajoči torek ob 20. uri ravno tako v Mariboru. Litijčani so bili že na pragu zmage. Klemen Duščak se je namreč prvič med strelce vpisal v 13. in drugič v 22. minuti, a sta bili že štiri minute pozneje zasedbi vnovič izenačeni. Iz najstrožje kazni je najprej znižal povratnik po poškodbi Žiga Čeh, končni izid rednega dela pa je postavil Nermin Hasanbegović. V »loteriji« so bili zbranejši domači, …