Ravnjak in Štante obstala v kvalifikacijah

Kategorija: Slovenija Tue, 13 Feb 2018 08:24:00 +0100 Pjongčang – Slovenska deskarja Tim Kevin Ravnjak in Tit Štante sta že končala nastope v snežnem žlebu, saj se nista uvrstila v prvo dvanajsterico, ki se bo v sredo pomerila za olimpijska odličja v Pjongčangu. Ravnjak je osvojil 16. mesto, Štante pa 25. Najboljši med 29 kvalifikanti je bil Američan Shaun White. White je vodil že po prvi vožnji, ko je dobil seštevek točk 93,25. V drugi ga je izzval Avstralec Scotty James, ki je svoje delo opravil izjemno in prejel oceno 96,75. Toda takoj za njim se je v snežni žleb še drugič podal Američan in še izboljšal Avstralčev seštevek. Kvalifikacije je končal z oceno 98,50. Na tretjem mestu je končal Japonec Ayumu Hirano (95,25). Ravnjak, finalist snežnega žleba na olimpijskih igrah pred štirimi leti v Sočiju, je kvalifikacije sicer začel ...

Kategorija: Slovenija Tue, 13 Feb 2018 08:24:00 +0100 Pjongčang – Slovenska deskarja Tim Kevin Ravnjak in Tit Štante sta že končala nastope v snežnem žlebu, saj se nista uvrstila v prvo dvanajsterico, ki se bo v sredo pomerila za olimpijska odličja v Pjongčangu. Ravnjak je osvojil 16. mesto, Štante pa 25. Najboljši med 29 kvalifikanti je bil Američan Shaun White. White je vodil že po prvi vožnji, ko je dobil seštevek točk 93,25. V drugi ga je izzval Avstralec Scotty James, ki je svoje delo opravil izjemno in prejel oceno 96,75. Toda takoj za njim se je v snežni žleb še drugič podal Američan in še izboljšal Avstralčev seštevek. Kvalifikacije je končal z oceno 98,50. Na tretjem mestu je končal Japonec Ayumu Hirano (95,25). Ravnjak, finalist snežnega žleba na olimpijskih igrah pred štirimi leti v Sočiju, je kvalifikacije sicer začel …