Remija bolj veseli Avstrijci

Liga prvakov se od sinoči zdi korak dlje za nogometaše zagrebškega Dinama. Hrvaški prvaki so na svojem Maksimiru v tekmi četrtega, zadnjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov s Salzburgom remizirali z 1:1. Z rezultatom so pred povratno tekmo, ki bo prihodnjo sredo, lahko bolj zadovoljni Avstrijci. Petar Stojanović, ki je za Dinamo igral od prve do zadnje minute, v drugem polčasu ni ustavil Valentina Lazara, ki je z glavo zadel za vodstvo Salzburga. Za izenačenje je v 76. minuti z enajstih metrov zadel Marko Rog. Zmage se je veselil Benjamin Verbič. Gol Srba Andrije Pavlovića je bil dovolj za zmago Köbenhavna z 1:0 proti ciprskemu Apoelu. Slovenski reprezentant je igral do 88. minute. Najvišjo prednost je s prvih tekem odnesel Manchester City. Angleška ekipa je v Bukarešti kar s 5:0 razbila Steauo. Za meščane je tri gole dosegel Sergio Agüero, uspešna sta bila še David Silva in Nolito. Romuni so jo še dobro odnesli. Zmaga Cityja bi lahko bila še višja, a je Agüero zapravil kar dve enajstmetrovki. Kvalifikacije za ligo prvakov, 4. krog, prve tekme: Köbenhavn - Apoel 1:0, Steau - Manchester City 0:5, Young Boys - Borussia Mönchengladbach 1:3, Dinamo Zagreb - Salzburg 1:1, Ajax - Rostov 1:1; danes ob 20.45: Porto - Roma, Villarreal - Monaco, Dundalk - Legia Varšava, Ludogorec - Plzen, Celtic - Hapoel Beer-Sheva. (mark)Šport

Liga prvakov se od sinoči zdi korak dlje za nogometaše zagrebškega Dinama. Hrvaški prvaki so na svojem Maksimiru v tekmi četrtega, zadnjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov s Salzburgom remizirali z 1:1. Z rezultatom so pred povratno tekmo, ki bo prihodnjo sredo, lahko bolj zadovoljni Avstrijci. Petar Stojanović, ki je za Dinamo igral od prve do zadnje minute, v drugem polčasu ni ustavil Valentina Lazara, ki je z glavo zadel za vodstvo Salzburga. Za izenačenje je v 76. minuti z enajstih metrov zadel Marko Rog. Zmage se je veselil Benjamin Verbič. Gol Srba Andrije Pavlovića je bil dovolj za zmago Köbenhavna z 1:0 proti ciprskemu Apoelu. Slovenski reprezentant je igral do 88. minute. Najvišjo prednost je s prvih tekem odnesel Manchester City. Angleška ekipa je v Bukarešti kar s 5:0 razbila Steauo. Za meščane je tri gole dosegel Sergio Agüero, uspešna sta bila še David Silva in Nolito. Romuni so jo še dobro odnesli. Zmaga Cityja bi lahko bila še višja, a je Agüero zapravil kar dve enajstmetrovki. Kvalifikacije za ligo prvakov, 4. krog, prve tekme: Köbenhavn – Apoel 1:0, Steau – Manchester City 0:5, Young Boys – Borussia Mönchengladbach 1:3, Dinamo Zagreb – Salzburg 1:1, Ajax – Rostov 1:1; danes ob 20.45: Porto – Roma, Villarreal – Monaco, Dundalk – Legia Varšava, Ludogorec – Plzen, Celtic – Hapoel Beer-Sheva. (mark)Šport