Riko Ribnica s še tretjo ničlo

Kategorija: Rokomet Sun, 05 Mar 2017 20:05:00 +0100 Ribnica - Rokometaši Rika Ribnice v skupinskem delu evropskega pokala EHF neuspešno lovijo prvo točko. Tudi v tretjem kolu so bili prekratki, pred 1500 gledalci na Kodeljevem (tretjina navijačev je iz Ribnice prispela v Ljubljano z vlakom) so morali priznati premoč Saint-Raphaelu, ki je bil boljši z 31:24 (15:12), s čimer se je dokopal s krstne zmage v tekmovanju. »Povratni« dvoboj bo prihodnjo soboto v Franciji. Začetek dvoboja ni bil spodbuden. Varovanci Roberta Beguša so hitro zaostajali za štiri zadetke (5:9), nato pa je domači trener z minuto odmora vendarle prekinil tekmečev nalet. Ribničani so se približali na zgolj -1, s čimer pa so podžgali Francoze, da so se vnovič odlepili. V trenutkih, ko se je v drugem polčasu obračun lomil, so gostitelji sprožili nekaj nenadzorovanih strelov, zgrešili najstrožjo kazen in ...

Kategorija: Rokomet Sun, 05 Mar 2017 20:05:00 +0100 Ribnica – Rokometaši Rika Ribnice v skupinskem delu evropskega pokala EHF neuspešno lovijo prvo točko. Tudi v tretjem kolu so bili prekratki, pred 1500 gledalci na Kodeljevem (tretjina navijačev je iz Ribnice prispela v Ljubljano z vlakom) so morali priznati premoč Saint-Raphaelu, ki je bil boljši z 31:24 (15:12), s čimer se je dokopal s krstne zmage v tekmovanju. »Povratni« dvoboj bo prihodnjo soboto v Franciji. Začetek dvoboja ni bil spodbuden. Varovanci Roberta Beguša so hitro zaostajali za štiri zadetke (5:9), nato pa je domači trener z minuto odmora vendarle prekinil tekmečev nalet. Ribničani so se približali na zgolj -1, s čimer pa so podžgali Francoze, da so se vnovič odlepili. V trenutkih, ko se je v drugem polčasu obračun lomil, so gostitelji sprožili nekaj nenadzorovanih strelov, zgrešili najstrožjo kazen in …