Sanjskih deset minut Liverpoola dovolj za ligo prvakov, kjer ne bo Verbiča

Kategorija: Nogomet Wed, 23 Aug 2017 22:32:00 +0200 Angleški nogometni velikan iz Liverpoola, ki je prvo srečanje v Nemčiji dobil z 2:1, je na začetku povratnega obračuna četrtega kola kvalifikacij za ligo prvakov proti nemškemu Hoffenheimu uprizoril pravi "blitzkrieg": trem lepim priložnostim v prvih desetih minutah so sledili trije goli v naslednjih desetih minutah. Dvakrat je mrežo svojih rojakov zatresel Emre Can, ki se sicer bolj poredko znajde med strelci, po vratnici nizozemskega vezista Georginia Wijnalduma je zadel tudi Egipčan Mohammed Salah. V izjemno dinamični tekmi so pobudo za kratek čas prevzeli Nemci, Mark Uth jim je z golom v 28. minuti vlil kanček upanja. Kljub številnim priložnostim se izid do 63. minute ni spremenil, nato pa je Brazilec Roberto Firmino povišal prednost domačinov. Zaostanek Hoffenheima je kasneje znižal Sandro Wagner, ki je postavil končnih 4:2. Liverpool, petkratni zmagovalec ...

Kategorija: Nogomet Wed, 23 Aug 2017 22:32:00 +0200 Angleški nogometni velikan iz Liverpoola, ki je prvo srečanje v Nemčiji dobil z 2:1, je na začetku povratnega obračuna četrtega kola kvalifikacij za ligo prvakov proti nemškemu Hoffenheimu uprizoril pravi “blitzkrieg”: trem lepim priložnostim v prvih desetih minutah so sledili trije goli v naslednjih desetih minutah. Dvakrat je mrežo svojih rojakov zatresel Emre Can, ki se sicer bolj poredko znajde med strelci, po vratnici nizozemskega vezista Georginia Wijnalduma je zadel tudi Egipčan Mohammed Salah. V izjemno dinamični tekmi so pobudo za kratek čas prevzeli Nemci, Mark Uth jim je z golom v 28. minuti vlil kanček upanja. Kljub številnim priložnostim se izid do 63. minute ni spremenil, nato pa je Brazilec Roberto Firmino povišal prednost domačinov. Zaostanek Hoffenheima je kasneje znižal Sandro Wagner, ki je postavil končnih 4:2. Liverpool, petkratni zmagovalec …