Senzacija v Stožicah: Domžale izločile Freiburg

Kategorija: Nogomet Thu, 03 Aug 2017 22:38:00 +0200 Ljubljana - Domžale so prvi obračun v Nemčiji izgubile z 1:0, danes pa so bile nagrajene za pogumno igro od samega začetka in izločile sedmouvrščeno moštvo zadnje bundeslige. V prvem polčasu sta kljub dinamični igri mreži mirovali, kmalu po odmoru, v 50. minuti, pa so varovanci Simona Rožmana povedli. V kazenskem prostoru je Matijo Široka s prekrškom zaustavil Caglar Söyüncü, belgijski sodnik Alexandre Boucaut pa je pokazal na belo točko. Zanesljiv je bil Senijad Ibričić, ki je vratarja poslal v svojo levo, žogo pa v desno stran. Devet minut zatem so Domžalčani povedli tudi v skupnem seštevku. V protinapadu je Ivan Firer mojstrsko našel danes zelo razpoloženega Lovra Bizjaka, ki je iz zadel iz neposredne bližine. V zadnjih minutah so nogometaši Freiburga neprestano napadali, a poti do domžalske mreže niso našli. Domžale so ...

Kategorija: Nogomet Thu, 03 Aug 2017 22:38:00 +0200 Ljubljana – Domžale so prvi obračun v Nemčiji izgubile z 1:0, danes pa so bile nagrajene za pogumno igro od samega začetka in izločile sedmouvrščeno moštvo zadnje bundeslige. V prvem polčasu sta kljub dinamični igri mreži mirovali, kmalu po odmoru, v 50. minuti, pa so varovanci Simona Rožmana povedli. V kazenskem prostoru je Matijo Široka s prekrškom zaustavil Caglar Söyüncü, belgijski sodnik Alexandre Boucaut pa je pokazal na belo točko. Zanesljiv je bil Senijad Ibričić, ki je vratarja poslal v svojo levo, žogo pa v desno stran. Devet minut zatem so Domžalčani povedli tudi v skupnem seštevku. V protinapadu je Ivan Firer mojstrsko našel danes zelo razpoloženega Lovra Bizjaka, ki je iz zadel iz neposredne bližine. V zadnjih minutah so nogometaši Freiburga neprestano napadali, a poti do domžalske mreže niso našli. Domžale so …