Simeone: Zmaga Chelseaja je zaslužena (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Thu, 28 Sep 2017 11:31:00 +0200 Madrid - Včasih ti sreča obrne hrbet, v sinočnjem drugem dvoboju nogometne lige prvakov na domačem štadionu Wanda Metropolitano ga je madridskemu Atleticu, ki je pred 60.643 gledalci ostal brez točke proti angleškemu šampionu Chelseaju domala v zadnji sekundi, v tretji minuti sodnikovega dodatka, ko je za končnih 2:1 zadel belgijski rezervist Michy Batshuayi, ki je v igro vstopil zgolj enajst minut prej kot zamenjava za strelca izenačujočega zadetka, španskega napadalca Alvara Morato. Razočaranje je bilo veliko, a je Diego Simeone, trener domačega moštva, ki se je do vodstva dokopalo v finišu prvega polčasa z uspešno izvedeno enajstmetrovko francoskega ostrostrelca Antoina Griezmanna, takoj po obračunu pošteno priznal, da je »uspeh Chelseaja zaslužen, saj je bil boljši od nas, igral je bolj agilno, udobno, mirno, bil močan in tekmovalen, zmagal pa pošteno.« ...

Kategorija: Nogomet Thu, 28 Sep 2017 11:31:00 +0200 Madrid – Včasih ti sreča obrne hrbet, v sinočnjem drugem dvoboju nogometne lige prvakov na domačem štadionu Wanda Metropolitano ga je madridskemu Atleticu, ki je pred 60.643 gledalci ostal brez točke proti angleškemu šampionu Chelseaju domala v zadnji sekundi, v tretji minuti sodnikovega dodatka, ko je za končnih 2:1 zadel belgijski rezervist Michy Batshuayi, ki je v igro vstopil zgolj enajst minut prej kot zamenjava za strelca izenačujočega zadetka, španskega napadalca Alvara Morato. Razočaranje je bilo veliko, a je Diego Simeone, trener domačega moštva, ki se je do vodstva dokopalo v finišu prvega polčasa z uspešno izvedeno enajstmetrovko francoskega ostrostrelca Antoina Griezmanna, takoj po obračunu pošteno priznal, da je »uspeh Chelseaja zaslužen, saj je bil boljši od nas, igral je bolj agilno, udobno, mirno, bil močan in tekmovalen, zmagal pa pošteno.« …