Skoki v Visli (V ŽIVO): Domen Prevc po prvi seriji le za Stochom (finale)*

Kategorija: Zimski Sun, 15 Jan 2017 17:26:00 +0100 Visla - Potem ko je slovenska skakalna reprezentanca (brez najprepričljivejšega »orla« minule zime Petra Prevca, ki si polni baterije) včeraj vpisala lep ekipni uspeh na prvi od dveh posamičnih tekem svetovnega pokala v Visli, saj je Domen Prevc zasedel peto mesto, do točk pa se je dokopala še trojica, imajo danes varovanci glavnega trenerja Gorana Janusa novo priložnost za odmevne dosežke. Na preizkušnji s štartom ob 16. uri se bo namreč pomerila peterica Slovencev, v današnjih kvalifikacijah sta bila le za las prekratka Anže Semenič, ki je štirideseterico zgrešil za eno mesto in eno točko, in Cene Prevc, ki so mu zmanjkala tri mesta oziroma 1,3 točke. Slovenski junak kvalifikacij je mladi Aljaž Osterc, ki v Visli prvič tekmuje na preizkušnjah te ravni, na sobotno tekmo se ni uvrstil, na današnjo ...

Kategorija: Zimski Sun, 15 Jan 2017 17:26:00 +0100 Visla – Potem ko je slovenska skakalna reprezentanca (brez najprepričljivejšega »orla« minule zime Petra Prevca, ki si polni baterije) včeraj vpisala lep ekipni uspeh na prvi od dveh posamičnih tekem svetovnega pokala v Visli, saj je Domen Prevc zasedel peto mesto, do točk pa se je dokopala še trojica, imajo danes varovanci glavnega trenerja Gorana Janusa novo priložnost za odmevne dosežke. Na preizkušnji s štartom ob 16. uri se bo namreč pomerila peterica Slovencev, v današnjih kvalifikacijah sta bila le za las prekratka Anže Semenič, ki je štirideseterico zgrešil za eno mesto in eno točko, in Cene Prevc, ki so mu zmanjkala tri mesta oziroma 1,3 točke. Slovenski junak kvalifikacij je mladi Aljaž Osterc, ki v Visli prvič tekmuje na preizkušnjah te ravni, na sobotno tekmo se ni uvrstil, na današnjo …