Škoti in Angleži zmagali, Poljaki izgubili

Kategorija: Nogomet Fri, 01 Sep 2017 23:25:00 +0200 Ljubljana -Nogometaši so v petek zvečer v evropskem delu kvalifikacij za SP 2018 odigrali tekme v skupinah C, E in F. Svetovni prvaki Nemci so premagali Češko z 2:1, boleč in prvi poraz v tem ciklu pa je doživela Poljska, ki je na Danskem klonila z 0:4. Za nemško vodstvo je že v peti minuti zadel Timo Werner, pozneje pa so Čehi sicer vzpostavili ravnotežje, za zasluženo izenačenje je poskrbel Vladimir Darida. A srečnega konca ni bilo, v drugem polčasu podrejeni prvaki so prek Matsa Hummelsa izkoristili edino pravo priložnost in iz Prage odnesli vse tri točke. Nemčija ima tako po sedmih krogih še vedno popoln izkupiček sedmih zmag in 21 točk. V preostalih tekmah skupine C se je malček San Marino dolgo upiral Severni Irski, nato pa je dvakrat v petih ...

Kategorija: Nogomet Fri, 01 Sep 2017 23:25:00 +0200 Ljubljana -Nogometaši so v petek zvečer v evropskem delu kvalifikacij za SP 2018 odigrali tekme v skupinah C, E in F. Svetovni prvaki Nemci so premagali Češko z 2:1, boleč in prvi poraz v tem ciklu pa je doživela Poljska, ki je na Danskem klonila z 0:4. Za nemško vodstvo je že v peti minuti zadel Timo Werner, pozneje pa so Čehi sicer vzpostavili ravnotežje, za zasluženo izenačenje je poskrbel Vladimir Darida. A srečnega konca ni bilo, v drugem polčasu podrejeni prvaki so prek Matsa Hummelsa izkoristili edino pravo priložnost in iz Prage odnesli vse tri točke. Nemčija ima tako po sedmih krogih še vedno popoln izkupiček sedmih zmag in 21 točk. V preostalih tekmah skupine C se je malček San Marino dolgo upiral Severni Irski, nato pa je dvakrat v petih …