Skromen prispevek Dragića k zmagi Vročice (VIDEO)

Kategorija: Košarka Sat, 15 Oct 2016 06:19:00 +0200 San Antonio - Košarkarji Miamija nadaljujejo razmeroma prepričljive predstave v pripravljalnem obdobju pred začetkom nove sezone lige NBA, v četrtem prijateljskem dvoboju so namreč sinoči vpisali tretjo zmago in še četrtič dosegli vsaj sto točk. Tokrat so bili na gosatovanju v dvorani AT&T Center s 108:100 uspešnejši od San Antonia, do začetka ligaške sezone pa jih čakajo še štirje obračuni, prvič že v noči na jutri pred domačimi navijači z Minnesoto, ki jim je v pripravljalnem obdobju doslej prizadejala edini poraz. Sinoči je bilo še najbolj vroče v uvodni četrtini, ko sta se moštvi izmenjavali v vodstvu. Domači so bili največ tri točke spredaj, nazadnje so vodili pri rezultatu 18:17, odtlej so na parketu zagospodarili gostje, ki pa do glavnega odmora za več kot enajst točk niso znali pobegniti. Največja razlika ...

Kategorija: Košarka Sat, 15 Oct 2016 06:19:00 +0200 San Antonio – Košarkarji Miamija nadaljujejo razmeroma prepričljive predstave v pripravljalnem obdobju pred začetkom nove sezone lige NBA, v četrtem prijateljskem dvoboju so namreč sinoči vpisali tretjo zmago in še četrtič dosegli vsaj sto točk. Tokrat so bili na gosatovanju v dvorani AT&T Center s 108:100 uspešnejši od San Antonia, do začetka ligaške sezone pa jih čakajo še štirje obračuni, prvič že v noči na jutri pred domačimi navijači z Minnesoto, ki jim je v pripravljalnem obdobju doslej prizadejala edini poraz. Sinoči je bilo še najbolj vroče v uvodni četrtini, ko sta se moštvi izmenjavali v vodstvu. Domači so bili največ tri točke spredaj, nazadnje so vodili pri rezultatu 18:17, odtlej so na parketu zagospodarili gostje, ki pa do glavnega odmora za več kot enajst točk niso znali pobegniti. Največja razlika …