Slabo izhodišče za Gorico (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Thu, 13 Jul 2017 23:22:00 +0200 Atene - Nogometaši Gorice bodo imeli v povratni tekmi drugega kola kvalifikacij za evropsko ligo ogromno dela, če si bodo želeli zagotoviti napredovanje, saj so na današnjem gostovanju v Atenah priznali premoč Panioniosu, ki je bil boljši z 2:0 (1:0). Mož odločitve je bil nemški napadalec Samed Yesil, ki je zadel v začetku prvega (12. minuta) in drugega polčasa (47. minuta). Primorci si nevarnejših priložnosti niso priigrali, deloma tudi na račun tega, da so morali celoten drugi polčas odigrati z igralcem manj. Domači so izkoristili že prvo pravo priložnost. Yesil je unovčil neodločnost goriške obrambe in s strelom z dvanajstih metrov matiral tudi čuvaja mreže Grego Sorčana, ki se je nato do odhoda na odmor nekajkrat izkazal z obrambami. V 45. minuti je soigralcem medvedjo uslugo storil Tine Kavčič, ki je ...

Kategorija: Nogomet Thu, 13 Jul 2017 23:22:00 +0200 Atene – Nogometaši Gorice bodo imeli v povratni tekmi drugega kola kvalifikacij za evropsko ligo ogromno dela, če si bodo želeli zagotoviti napredovanje, saj so na današnjem gostovanju v Atenah priznali premoč Panioniosu, ki je bil boljši z 2:0 (1:0). Mož odločitve je bil nemški napadalec Samed Yesil, ki je zadel v začetku prvega (12. minuta) in drugega polčasa (47. minuta). Primorci si nevarnejših priložnosti niso priigrali, deloma tudi na račun tega, da so morali celoten drugi polčas odigrati z igralcem manj. Domači so izkoristili že prvo pravo priložnost. Yesil je unovčil neodločnost goriške obrambe in s strelom z dvanajstih metrov matiral tudi čuvaja mreže Grego Sorčana, ki se je nato do odhoda na odmor nekajkrat izkazal z obrambami. V 45. minuti je soigralcem medvedjo uslugo storil Tine Kavčič, ki je …