Slalom: Ana Bucik s številko 12 (17.00)

Kategorija: Zimski Sat, 18 Mar 2017 15:42:00 +0100 Aspen - Alpske smučarske čaka še zadnji slalom v tej sezoni. Ana Bucik pa bo nastopila s štartno številko 12. Američanka Mikaela Shiffrin je že pred Aspnom osvojila slalomski seštevek svetovnega pokala. Shiffrinova je prav tako prvič v karieri sezono 2016/17 končala na prvem mestu skupnega seštevka svetovnega pokala alpskih smučark za svoj prvi veliki kristalni globus. Zelo majhne matematične možnosti za osvojitev velikega kristalnega globusa je imela še Slovenka Ilka Štuhec, ki pa se je slalomskemu nastopu odpovedala. Edina neznanka pri ženskah je veleslalomski seštevek svetovnega pokala, v katerem ima Francozinja Tessa Worley 80 točk prednosti pred edino izzivalko Shiffrinovo. Zadnji ženski veleslalom bo na sporedu v nedeljo. V nedeljo bo tudi na sporedu zadnji moški slalom v tej sezoni.

Kategorija: Zimski Sat, 18 Mar 2017 15:42:00 +0100 Aspen – Alpske smučarske čaka še zadnji slalom v tej sezoni. Ana Bucik pa bo nastopila s štartno številko 12. Američanka Mikaela Shiffrin je že pred Aspnom osvojila slalomski seštevek svetovnega pokala. Shiffrinova je prav tako prvič v karieri sezono 2016/17 končala na prvem mestu skupnega seštevka svetovnega pokala alpskih smučark za svoj prvi veliki kristalni globus. Zelo majhne matematične možnosti za osvojitev velikega kristalnega globusa je imela še Slovenka Ilka Štuhec, ki pa se je slalomskemu nastopu odpovedala. Edina neznanka pri ženskah je veleslalomski seštevek svetovnega pokala, v katerem ima Francozinja Tessa Worley 80 točk prednosti pred edino izzivalko Shiffrinovo. Zadnji ženski veleslalom bo na sporedu v nedeljo. V nedeljo bo tudi na sporedu zadnji moški slalom v tej sezoni.