Slovenci na krilih Zorana Dragića ostali neporaženi

Kategorija: Košarka Wed, 07 Sep 2016 22:36:00 +0200 Celje - Slovenska moška članska košarkarska reprezentanca je v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo prihodnje leto v tretjem dvoboju še tretjič zmagala. Danes je bilo v dvorani Zlatorog s 84:77 uspešnejša še od Ukrajine, ki je na papirju najresnejši tekmec v skupini E. V drugem dvoboju je Bolgarija brez težav, s 105:84, odpravila zasedbo Kosova, ki bo v soboto v Mitrovici naslednja gostila izbrance selektorja Igorja Kokoškova. Slovenci so takoj vse moči usmerili v obrambo, medtem ko je bil v napadu domala nezgrešljiv Zoran Dragić, ki je že do glavnega odmora nanizal kar 17 točk (met iz igre 6:10), medtem ko njegov starejši brat Goran ni bil pretirano učinkovit, je pa dobro razigraval soigralce. V 16. minuti je prednost prvič poskočila na več kot deset točk (34:23) in se do konca polčasa ...

Kategorija: Košarka Wed, 07 Sep 2016 22:36:00 +0200 Celje – Slovenska moška članska košarkarska reprezentanca je v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo prihodnje leto v tretjem dvoboju še tretjič zmagala. Danes je bilo v dvorani Zlatorog s 84:77 uspešnejša še od Ukrajine, ki je na papirju najresnejši tekmec v skupini E. V drugem dvoboju je Bolgarija brez težav, s 105:84, odpravila zasedbo Kosova, ki bo v soboto v Mitrovici naslednja gostila izbrance selektorja Igorja Kokoškova. Slovenci so takoj vse moči usmerili v obrambo, medtem ko je bil v napadu domala nezgrešljiv Zoran Dragić, ki je že do glavnega odmora nanizal kar 17 točk (met iz igre 6:10), medtem ko njegov starejši brat Goran ni bil pretirano učinkovit, je pa dobro razigraval soigralce. V 16. minuti je prednost prvič poskočila na več kot deset točk (34:23) in se do konca polčasa …